Naši partneři

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Mají pestrou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich kamenné prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

 

Deratizace Praha

Deratizace Praha Firma KF TRANS s.r.o. poskytuje všechny DDD služby. Jejich deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) je na vysoké úrovni. Taktéž jejich dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů) ve kvalitě nikterak nezahálí. Dezinfekce, kterou nabízejí je kvalitní a je jedno zda se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Odstranění tetování

Odstranění tetování Každým rokem si mnoho lidí nechává vytetovat tatérem na svou kůži nějaké tetování. Tento počet lidí, kteří se nechají tetovat každým rokem narůstá. Stejně tak, ale narůstá i počet lidí se zájmem o jeho odstranění. Lidé si nechávají tetování odstranit hned z několika důvodů. Jedním z nich může být, že po počátečním nadšení z tetování si vše rozmyslí a řikají si, že udělali vlastně chybu a chtějí vše vrátit zpět. Dalším důvodem je, že je tetování může limitovat v tom, aby dostali práci o kterou mají zájem. Jsou povolání, kde tetování nejsou přípustná. Někdy se také stane, že člověku začnou být nepříjemné pohledy ostatních lidí na ulici. Poté lidé začnou přemýšlet o odstranění tetování.

 

Zámečnictví Praha

Zámečnictví PrahaZámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha a je otevřené od 6:00 do 20:00. Jestliže se vám někdy bude hodit rychlá a kvalitní zámečnická pohotovost, tak si uložte číslo 601 502 205 do mobilního telefonu a v případě nouze volejte. Zkušení zámečníci z této firmy si dokáži poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro jejich Zámečnictví Praha to nejdůležitější a na jejich kvality se lze opravdu spolehnout.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaCílem zámečnické pohotovosti Praha je poskytování prvotřídních zámečnických služeb od objednání až po vystavení daňového dokladu. Disponuje týmem profesionálně vyškolených zámečníků a dispečinku. Velký důraz klade na rychlost i kvalitu odvedené práce. Všechno potřebné nářadí i materiály, včetně bezpečnostních klíčů, vložek a kování vozí technici zámečnické pohotovosti Praha vždy s sebou! Pokud Vám doma zůstaly zabouchnuté klíče, potřebujete nouzové otevření auta či otevírání dveří bytu, zámečnická pohotovost Praha, Vám pomůže Vaši situaci rychle vyřešit.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum za skvělou cenu. Rovněž v jejich nabídce můžete spatřit i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsy lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha je firma s dlouholetou tradicí v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale nemá problém realizovat zakázku po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí v oboru a svojí práci odvádí opravdu kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Autosklo Praha

Autosklo PrahaFirma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejíí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám poskytnou 3letou záruční dobu.

Zámečnická pohotovost nonstop

Zámečnická pohotovost nonstopZámečnická pohotovost nonstop, která působí v Praze a především v její západním okolí je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Poté co zámečnictví kontaktujete na telefonním čísle 777 323 707 k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. S ohledem na dopravní situaci zvolí za dopravní prostředek auto nebo motorku. Díky této možnosti u Vás zámečnická pohotovost bude co nejdříve bez ohledu na dopravní zácpy, či jiné kolize, které by mohli jinak během cesty nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

Luxusní koupelny

Luxusní koupelnyVzorková prodejna Dorint DG centrum v Praze 3, na Žižkově, byla otevřena roku 2017. Představí Vám zde luxusní koupelny zn. Dornbracht včetně příslušenství. V nabídce najdete např. luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady, luxusní sprchové kouty. a ostatní doplňky. Výrobky zn. Dornbracht a zn. Alape jsou zaměřeny výhradně na realizaci luxusních koupelen i s veškerým vybavením. V této luxusní vzorkovně (150m2) uspokojí požadavky i nejnáročnějších.

Schodolezy pro invalidy

schodolezy pro invalidySchodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení. K tomuto zařízení lze připevnit invalidní vozík nebo jsou typy schodolezu, které disponují vlastní sedačkou. Účelem schodolezu je usnadnit doprovodné osobě pohyb s postiženým po schodech bez použití velké fyzické síly, kterou by jinak musela nutně vynaložit.

Sklenářství Klapka

Sklenářství PrahaJestliže hledáte profesionální sklenářství Praha, které má svou historii v oboru a nechcete zadávat zakázku začínající firmě, tak vám doporučujeme na veškeré sklenářské práce sklenářství Tomáše Klapky. Jedná se o zaběhlé sklenářství Praha, které funguje již přes 20 let a může se vám pochlubit velkým množstvím referencí. Sklenářské práce zde odvádí na té nejvyšší úrovni. Využíte jakoukoliv službu z jejich rozsáhlé nabídky sklenářských prací a uvídíte sami, že s odvedenou prací budete nad míru spokojeni. Ve sklenářství Klapka je tým zručných a zkušených sklenářů, kteří při práci používají moderní metody a neustále se snaží o zlepšení nabízených služeb.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahyPraktická a elegantní vinylová podlaha je jednou z nejžádanějších podlahových krytin současnosti pro byty i pro komerční prostory. Naše společnost Podlahy Praha s.r.o. se vždy snaží aktuálně reagovat na poptávku trhu v oblasti dodání a montáže podlahových krytin.