Oční optika Rudná

Oční optika Rudná
Oční optika Rudná 1
Oční optika Rudná 2
Oční optika Rudná 3
Oční optika Rudná 4
Oční optika Rudná 5
Oční optika Rudná 6
Oční optika Rudná 7
Oční optika Rudná 8
Oční optika Rudná 9

Oční optika Rudná má k dispozici vše potřebné pro Váš dobrý zrak

Oční optika Rudná je místem, které můžete navštívit v případě, že bydlíte v oblasti Rudná u Prahy a potřebujete dioptrické brýle, kontaktní čočky, sluneční brýle, dětské dioptrické brýle, sportovní brýle nebo něco z doplňkového sortimentu k brýlím jako je např. roztok na kontaktní čočky či kvalitní pouzdro na brýle. Jsme blízko Vašeho domova, neváhejte a navštivte nás!  

Oční optika Rudná je jednou z provozoven Oční optiky Beroun a poskytuje komplexní profesionální služby v péči o zrak.

Oční optika Rudná nabízí zákazníkům individuální přístup, maximální vstřícnost a trvalou péči.

Jsme oční optika s mnohaletou tradicí, s individuálním přístupem a zkušeným týmem odborníků. Náš odborný personál pro Vás vždy najde optimální řešení v oblasti brýlí i kontaktních čoček vzhledem k Vaší oční vadě a ochotně Vám pomůže s jejich výběrem. V nabídce máme širokou škálu produktů v rozumných cenách, ze kterých si vybere opravdu každý.

Naše dlouhodobé zkušenosti v oboru nám umožňují poskytnout Vám vždy ty nejkvalitnější služby. Prodáváme dárkové poukazy a akceptujeme platební karty. Přijímáme dárkové kupony Flexi pass, Sodexo pass a Unišek, můžete u nás uplatnit také Benefit plus a Benefity.

Oční optika Rudná je to správné místo pro výběr Vašich brýlí či kontaktních čoček.

V oční optice Rudná Vám nabízíme:

 • 100% odbornost – všichni naši zaměstnanci jsou vzdělaní oční optici
 • serióznost, preciznost a kvalitu
 • trvale rozumné ceny
 • příjemné prostředí
 • profesionální poradenství
 • brýlové obruby ve všech cenových relacích
 • kompletní sortiment brýlových čoček pro všechny oční vady
 • kontaktní čočky a jejich aplikaci
 • široký doplňkový sortiment
 • krátké dodací lhůty
 • opravy i čištění brýlí

Oční optika Rudná se těší na každého zákazníka

Brýle a to nejen ty dioptrické, se stávají nedílnou součástí Vaší image. Ať už si vybíráte brýle dioptrické, sluneční či sportovní, v oční optice Rudná najdete vždy přesně to, co hledáte. Naší prioritou je vždy spokojenost zákazníka, jsme připraveni poskytnout Vám vždy jen ty nejkvalitnější služby.

U nás se můžete spolehnout na kvalitní a komplexní péči o Váš zrak. Profesionálně vyškolený personál je Vám vždy k dispozici a ochotně Vám poradí s výběrem Vašich nových brýlí, brýlových obrub a či kontaktních čoček.

V Oční optice Rudná je možné zakoupit dioptrické brýle pro dospělé, dětské dioptrické brýle, brýlové obruby světových značek, brýlové čočky, multifokální čočky, sluneční brýle, polarizační brýle, kontaktní čočky, sportovní brýle i různý doplňkový sortiment za výhodné ceny a s profesionálním poradenstvím. 

Oční optika Rudná se těší opravdu na každého zákazníka bez ohledu na to, zda žádá dioptrické brýle bez doplatku nebo luxusní módní značku za tisíce.