Dioptrické sluneční brýle

Dioptrické sluneční brýle
Dioptrické sluneční brýle 1
Dioptrické sluneční brýle 2
Dioptrické sluneční brýle 3
Dioptrické sluneční brýle 4
Dioptrické sluneční brýle 5
Dioptrické sluneční brýle 6
Dioptrické sluneční brýle 7
Dioptrické sluneční brýle 8

Dioptrické sluneční brýle? S Oční optikou Beroun to není žádný problém!

Každý, kdo nosí dioptrické brýle, potřebuje také chránit svůj zrak před slunečním zářením. A ptá se, existují sluneční dioptrické brýle, které se dají přizpůsobit mojí oční vadě a budou vypadat jako obyčejné nedioptrické sluneční brýle? Chcete-li opravdu kvalitní sluneční brýle dioptrické se zárukou UV ochrany, pak jste u nás na správném místě.

V Oční optice Beroun Vám vyrobíme sluneční brýle dioptrické, které ochrání Váš zrak před sluncem stylově, tak že nikdo nepozná, že se jedná dioptrické sluneční brýle. Vyberte si u nás ze široké nabídky slunečních dioptrických brýlí světových značek, ale i slunečních brýlí za rozumnou cenu. Máme dioptrické sluneční brýle pro celou Vaši rodinu!

Jak Vás chrání sluneční dioptrické brýle?

Výhodou pro sluneční dioptrické brýle je, že při výběru samotného dioptrického skla si můžete zvolit typ brýlové čočky, jejich barvu i různou povrchovou úpravu.  Můžete si nechat vyrobit antireflexní a zrcadlové vrstvy, multifokální sluneční brýle dioptrické nebo si do vybraných obrouček nechat vsadit např. polarizační čočky. Komfort, které nám přinášejí sluneční dioptrické brýle jistě oceníte v každodenním životě, při sportu i relaxaci..

Samozřejmostí je, že si můžete zvolit různé obroučky dioptrických slunečních brýlí. V Oční optice Beroun si můžete vybírat z nabídky těch nejznámějších světových výrobců a značek a najít si to, co se vám opravdu líbí a v čem se budete cítit pohodlně.

Dioptrické sluneční brýle s UV filtrem

UV záření je sluneční záření s vlnovou délkou menší než 400 nm a je velmi škodlivé.

Existuje 5 stupňů normalizovaných kategorií slunečního filtru, značených od 0 do 4. Číslo vyjadřuje propustnost světla – čím je kategorie filtru vyšší, tím čočky propouští méně světla a je tmavší. Pro sluneční dioptrické brýle jsou nejčastěji používané sluneční filtry s označením číslem 3 nebo 2. Čočky v kategorii 4 jsou vhodné na dovolenou k moři nebo pro zimní lyžování na ledovci. Kategorie 4 se nedoporučuje pro řízení motorových vozidel, protože snižují kontrast barev.

Abyste dosáhli maximální ochranu Vašich očí, můžeme Vám v Oční optice Beroun nabídnout sluneční brýle dioptrické, které pohlcují minimálně 98 % záření UVA a UVB.

UV Filtr

Kategorie

Propustnost světla

Bezbarvý nebo velmi světlý filtr

0

80 – 100%

Světlý filtr

1

43 – 80%

Středně tmavý filtr

2

18 – 43%

Tmavý filtr

3

8 – 18%

Velmi tmavý filtr

4

3 – 8%

Sluneční dioptrické brýle polarizační

Sluneční dioptrické brýle polarizační mají brýlové čočky, na jejichž zadní stranu je nanesena speciální antireflexní vrstva zmírňují zrcadlení a oslnění. Tyto brýle jsou speciálně navrženy do prostředí, která jsou pro oko díky silným odleskům slunce nepříjemná i při použití slunečních dioptrických brýlí. V kombinaci s kvalitním UV filtrem tyto brýle zajistí Vašemu zraku nejen bezpečnou ochranu proti slunečnímu záření, ale zaostřují také zrak při průhledu a dokážou blokovat nepříjemné účinky ostrého světla, které je umocněno hladkými povrchy, jako např. vodní hladina, čerstvý prachový sníh, lesklá dlažba nebo mokrý asfalt.

Dioptrické sluneční brýle polarizační celkově zvyšují rozlišovací schopnost, hloubku ostrosti a snadnost zaostření. Lze se s nimi i bez obtíží rozhlédnout po lesklé vodní hladině, aniž by bylo nutné přivírat oči před odlesky vodní hladiny a lze jimi spatřit i ryby pod hladinou. Tuto jedinečnou vlastnost ocení zejména rybáři, kteří si Oční optice Beroun mohou vybrat speciální polarizační dioptrické sluneční brýle rybářské, se kterými se jim jistě podaří ulovit rybu jejich života…

Dioptrické sluneční brýle – možnosti použití

  • při chůzi po ulicích
  • při sportování, např. při jízdě na kole, in-line bruslích, lyžování či běhu
  • při řízení auta
  • při chůzi nebo jízdě v mlze
  • při procházkách v přírodě
  • při čtení na slunci
  • při chytání ryb
  • při relaxaci
  • při práci na PC
  • jako elegantní módní doplněk

Sluneční brýle dioptrické - široká kolekce módních značek

Sluneční brýle dioptrické z světoznámých značek z nabídky společnosti Oční optika Beroun vám nejen zajistí zrak nepoškozený slunečním zářením, ale  také skvěle doplní váš šatník, vylepší Vaší image, dodají Vám šmrnc, eleganci a sofistikovaný vzhled.

U nás si můžete vyzkoušet dioptrické sluneční brýle v různých tvarech, trendech, barvách či stylech, abyste dosáhli přesně takového vzhledu, po jakém toužíte. Nabízíme nejoblíbenější světové značky, které udávají módní trendy, např.:

Dioptrické sluneční brýle od společnosti Oční optika Beroun

Jsme profesionálové, kteří si Váží opravdu každého zákazníka. Všem našim zákazníkům nabízíme individuální přístup, maximální vstřícnost a trvalou péči. Najdete u nás dioptrické brýle a sluneční dioptrické brýle k vám nejlépe sednou a které podtrhnou váš osobní styl.

V rámci zákaznického servisu Vám profesionálně vyšetříme zrak, doporučíme Vám nejvhodnější řešení vzhledem k Vaší oční vadě, poskytneme odborné poradenství při výběru vhodných skel a pomůžeme Vám s výběrem vhodných obrouček brýlí k Vašemu typu obličeje.

Dioptrické sluneční brýle standardně zhotovujeme do 48 hodin a samozřejmostí je nás záruční i pozáruční servis. Kdykoliv Vám brýle vyčistíme a také upravíme pokřivenou obrubu. Naše vysoká erudovanost zaručuje Vaši maximální spokojenost.

Dioptrické sluneční brýle - mohlo by Vás také zajímat