Pánské dioptrické brýle

Pánské dioptrické brýle
Pánské dioptrické brýle 1
Pánské dioptrické brýle 2
Pánské dioptrické brýle 3
Pánské dioptrické brýle 4
Pánské dioptrické brýle 5
Pánské dioptrické brýle 6
Pánské dioptrické brýle 7
Pánské dioptrické brýle 8
Pánské dioptrické brýle 9

Pánské dioptrické brýle – korekční pomůcka i módní doplněk

Nejen korekční pomůckou pro správné vidění, ale i módním doplňkem, který si rádi pořizují nejen mladí muži, jsou trendy pánské dioptrické brýle. Z pomůcky na korekci zraku povýšily dioptrické brýle na módní doplněk, který dotváří důležitou část vzhledu a osobnosti. Dobře vybrané kvalitní a účelové pánské dioptrické brýle mužům sluší, podpoří jeho osobitý styl a v případě slunečních dioptrických brýlí ještě  perfektně ochrání před ostrým slunečním zářením.

Oční optika Beroun má pro vás pestrou nabídku produktů, od luxusních pánských dioptrických brýlí, přes oblíbené pilotky – sluneční dioptrické brýle Ray Ban, moderní retro brýle až po levné kovové pánské dioptrické brýle. V kategorii pánských dioptrických brýlí u nás naleznete módní i klasické obruby různých tvarů, materiálů a barev. Pánové neváhejte a přijďte si do Oční optiky Beroun vybrat pánské dioptrické brýle, které budete nosit hrdě a sebevědomě!

Pánské dioptrické brýle – pohodlné vyšetření zraku i výběr vhodných obrouček

Aby pánské dioptrické brýle splnily podmínku toho, že mužům pomohou ke správnému vidění, je potřebné začít nejdříve odborným měřením zraku. To v Oční optice Beroun provádějí kvalifikovaní optometristé – specialisté zpravidla vysokoškolského vzdělání, kteří jsou průběžně proškolováni nejen v nových možnostech oboru oční optika, ale také v nových módních trendech. Dokážou profesionálně vyšetřit zrak a doporučit správné řešení vzhledem k oční vadě, ale pomohou mužům s výběrem vhodných brýlových obrouček, tak aby seděly k jejich stylu a obličeji. U nás získáte kvalitní pánské dioptrické brýle, které Vám budou správně sloužit dlouhé roky.

Protože víme, že většina mužů nemá mnoho času nebo se jim nechce zdlouhavě přejíždět z místa na místo, provádíme měření zraku přímo u nás v Oční optice Beroun. Opadá tak nutnost cestovat mezi očním lékařem a oční optikou.

Pánské dioptrické brýle – co Vás v Oční optice Beroun čeká?

 • odborné vyšetření zraku
 • doporučení správného řešení vzhledem k oční vadě
 • obsáhlá nabídka brýlových čoček
 • široký sortiment kvalitních obrub na pánské dioptrické brýle
 • brýle nejznámějších světových designérů
 • velký výběr pánských dioptrických brýlí
 • dokonalý zákaznický servis a profesionální přístup
 • příznivé ceny

Pánské dioptrické brýle - pohodlí a dokonalé usazení

Do práce, do přírody, na každodenní nošení, na sport, na pláž, k bazénu či do přírody, vždy je nutné aby byly pánské dioptrické brýle pohodlné a správně  seděly. Zde je několik klíčových zásad, při jejichž dodržení by měly vybrané pánské dioptrické brýle dokonale sednout.

 • Vždy je potřeba se ujistit, že vybrané obroučky na pánské dioptrické brýle mají správnou šířku. Hrana obrouček by měla mírně vyčnívat z obličeje tak, aby se při nasazování stranice dotýkaly hlavy až u uší.
 • Dále je potřeba zkontrolovat, že stranice brýlí jsou dostatečně dlouhé. V mnoha případech se tentýž model brýlí vyrábí s různými délkami stranic.
 • Zahnutí na konci stranice může mírně přesahovat přes ucho. V Oční optice Beroun  Vám ochotně upravíme a přizpůsobíme zahnutí.
 • Zkontrolujte usazení nosního můstku. Většina brýlových obrub na pánské dioptrické brýle má nastavitelná silikonová sedýlka, která umožňují jemné doladění usazení. V případě obrub bez nastavitelných nosních sedýlek, je třeba se ujistit, že bezpečně sedí bez zbytečného tlaku na kořen nosu.
 • Při zkoušení pánských dioptrických brýlí pohybujte hlavou nahoru, dolů i do stran. Zkuste se sehnout, zvednout něco z podlahy a zjistěte, že vám brýle zůstaly na svém místě a dokonale sedí.

Pánské dioptrické brýle – pestrá škála materiálů a provedení

Pánské dioptrické brýle jsou zpravidla, na rozdíl od dámských dioptrických brýlí, méně zdobné a více decentní. I když se tento trend pomalu mění a stále více mužů sahá po výraznějších a barevných modelech brýlí, většina z nich se raději přiklání k méně výrazným a nepříliš barevným brýlím. Pánské dioptrické brýle by měly působit nadčasově a moderně, měly by být funkční, pohodlné a muži by se v nich měli příjemně cítit.

V současnosti existuje celá řada materiálů, ze kterých se pánské dioptrické brýle vyrábějí. Velmi vhodné dioptrické brýle pro muže jsou například z titanu, nebo z chirurgické oceli. Velice aktuální jsou dnes různé hi-tech obroučky, které jsou vyráběny špičkovými technologiemi a ze specifických materiálů jako například karbon.

Materiály na obroučky pro pánské dioptrické brýle

 • kovové obroučky na pánské dioptrické brýle jsou nejvíce vyráběny z různých slitin - mědi, zinku, oceli, niklu a titanu s různými povrchovými úpravami
 • plastové obroučky na pánské dioptrické brýle přináší velkou rozmanitost a širokou barevnost materiálů
 • titanové obroučky na dioptrické brýle mají velkou výhodu v tom, že titan je antialergický a také velmi lehký
 • Karbon je špičkový a moderní materiál umožňující výrobu speciálních pánských dioptrických brýlí

Pánské dioptrické brýle – trendy

 1. Pilotky - opět se vrací do módy. Jsou však vyrobeny z moderních a odolných materiálů.
 2. Velké a odvážné tvary - pozor, nevolte si příliš velký rám pokud máte menší obličej.
 3. Malé „lenonky“ - jsou stále in, ale hodí se pouze na menší obličej
 4. Bezrámové pánské dioptrické brýle nebo brýle s polovičním rámem - jsou vhodné pro muže, kteří upřednostňují moderní a minimalistický vzhled. Při kombinaci s antireflexními skly působí velmi nenápadně.
 5. Titanové pánské dioptrické brýle - jsou super lehké, nekorodující, velmi odolné a stylové.
 6. Styl retro - vyhledávané zejména mladšími ročníky. Jsou velmi pohodlné, k dispozici je široká škála typů, včetně černých obrub ve stylu 50tých let. 
 7. Klasické tvary a struktura „želví krunýř“ - pravděpodobně zůstanou trendy navždy.

Pánské dioptrické brýle - mohlo by Vás také zajímat