Vjezdové brány

Vjezdové brány
Vjezdové brány 1
Vjezdové brány 2
Vjezdové brány 3
Vjezdové brány 4
Vjezdové brány 5
Vjezdové brány 6
Vjezdové brány 7
Vjezdové brány 8
Vjezdové brány 9
Vjezdové brány 10

Vjezdové brány, ploty a garážová vrata od Urban BVP doporučujeme

Firma Urban BVP vám dodá včetně montáže  vjezdové bránygarážová vrata, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací zábrany. Všechny tyto produkty, které vám nabízí vám budou dodány od prověřených dodvatelů, s kterými firma spolupracuje již několik let. Urban BVP je na trhu firem zajišťující dodání a instalaci vjezdových bran, plotů, garážových vrat a ostatních výrobků již 20 let. Díky tomu mají obrovskou praxi a cit pro design. Rádi vám zde poradí s jakýmkoliv problémem. Navíc mají přívětivé ceny a to zejména s ohledem na jejich kvalitu, ať už jde o práci či materiály.

Společnost Urban BVP nabízí veškeré vjezdové bránygarážová vrata, ploty, branky a pohony v široké škále. Můžete tuto firmu kontaktovat jak pro domácnost, tak i pro velké práce pro průmyslové podniky.

Vjezdové brány - typy

Vjezdové brány lze rozdělit na 3 typy, které vám zde ve spolupráci s firmou Urban BVP popíšeme. Díky tomu byste mohli mít lepší přehled, kterou vjezdovou bránu si vybrat. Důležitými faktory při výběru není jen cena, ale zejména prostor, který máte k dispozici a jeho terén. Ne všechny typy bran mohou být použity ve všech případech.

Vjezdové samonosné brány

Samonosné vjezdové brány jsou jednoduchou a méne náročnou volbou. Při jejich instalaci nedochází k žádným větším stavebním pracím. Nemusíte bránu nikam zabudovávat, ale jednoduše se tato brána s vlastní samonosnou konstrukcí připevní do vjezdu, a následně pohybem do strany podél stávajícího plotu se otevírá či zavírá. Ostatní typy brán se musí buď zabudovat do země či do sloupků. Díky otevírání do stran brána nezabírá místo ve vjezdu.

Vjezdové pojezdové brány

Vjezdové pojezdové brány se otevírají stejně jako ty samonosné do strany. Rozdíl je ovšem v tom, že se nepohybují po vlastní samonosné konstrukci, ale v koleji, kterou je třeba zabudovat do země. Z toho důvodu tento typ brány může být zvolen jenom tam, kde je rovný terén. Firma vám do betonového základu zasadí kolejnici, v které se bude pojezdová brána opatřena kolečky pohybovat. Posun této brány je poté velmi snadný a tento typ brány má opravdu velkou životnost. Pro shrnutí do jedné věty - pojezdové vjezdové brány se pohybují pomocí koleček těsně podél plotu či zdi v pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. 

Vjezdové křídlové brány

Křídlové vjezdové brány jsou nejlevnějším a nejpoužívanějším řešením. Tento typ brán se nevyužívá jen pro svojí cenu, ale také pro velké množství možností. Vjezdové brány tohoto typu mají mnoho a mnoho verzí, lze jednotlivá křídla různě kombinovat, použít různé kování atd... Ve firmě Urban BVP vám jsou schopni navíc bránu opracovat jak budete chtít. Také jsou tyto brány jedinou možností pro ty, kteří nemají dost místa pro boční vysouvání brány a musí tak volit tento typ brány. Křídlové brány je možné vyrobit v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Dvoukřídlá brána nebo ta s jedním křídlem (jednokřídlé vjezdové brány) se mohou otevírat dovnitř, ven a v případě potřeby i oběma směry. 

Firma Urban BVP má kvalifikované zaměstnance

Instalaci všech produktů (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, plotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací zábrana...) provádí firma Urban BVP pomocí svých zaměstnanců a nevyužívá externích odborníků. Díky tomu vám mohou nabidnout jednak lepší cenu, ale za druhé zaručit dokonalou kvalitu montáže a řemeslného opracování. Jejich zaměstnanci se naustále zlepšují a procházejí stalé novými školeními, aby firma držela krok s nejmodernějšími technologiemi.