Dioptrické brýle Ray Ban

Dioptrické brýle Ray Ban
Dioptrické brýle Ray Ban 1
Dioptrické brýle Ray Ban 2
Dioptrické brýle Ray Ban 3
Dioptrické brýle Ray Ban 4
Dioptrické brýle Ray Ban 5
Dioptrické brýle Ray Ban 6

Dioptrické brýle Ray Ban jsou ikonické

Dioptrické brýle Ray Ban v sobě snoubí styl, tradici a dlouholeté zkušenosti. Jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších a stylových brýlí, které své popularitě vděčí především hollywoodským režisérům, kteří brýle Ray Ban s oblibou používali jako stylové doplňky pro hlavní hrdiny slavných filmů. Ray Ban jsou brýle se stylem, jsou to brýle, které vyhledávají velké ikony jako je Madona nebo Leonardo Dicaprio.

Ikonické dioptrické brýle Ray Ban jsou zárukou té nejvyšší kvality použitých materiálů i originálních designových tvarů. Osvědčené modely dioptrických brýlí Ray Ban jsou k dispozici v širokém spektru barev a variant rámečků, od střídmých až po naprosto ulítlé kombinace. Navštivte Oční Optiku Beroun, rádi Vám nabídneme model dioptrických brýlí Ray Ban podle Vaší poptávky. Dopřejte svým očím kvalitu a pořiďte si Ray Ban dioptrické brýle z naší jedinečné nabídky!

Dioptrické brýle Ray Ban mají historii

Výrobce brýlí Ray Ban je patrně světově nejproslulejší výrobce stylových brýlí, a to jak slunečních, tak i dioptrických. Historie této značky se datuje již od roku 1937, kdy ji založila americká společnost Bausch&Lomb. V roce 1999 pak přešla do vlastnictví italské firmy Luxottica, která ji vlastní dodnes.

Poprvé se o těchto brýlích začalo mluvit ve dvacátých letech minulého století. Byly původně vyvinuty pro americké vojenské piloty, protože potřebovali něco, co dokáže zabránit oslnění od slunce. Tak se vlastně zrodil model, který dostal příznačný název Aviator. Tento typ je u nás používán dodnes pod zlidovělým termínem „pilotky”.  Původní brýle Ray Ban byly zlaté a měly zelená skla, která chránila oči před UV zářením. To byl na tehdejší dobu revoluční počin, který použitou technologií okamžitě zastínil svou konkurenci.

Kromě stylových slunečních brýlí, začala firma postupně vyrábět také RayBan dioptrické brýle. Ty jsou stejně jako ty sluneční ztělesněním tradice a svobodného projevu. Propojují v sobě eleganci, ležérnost a nadčasovost.

Dioptrické brýle Ray Ban – nestárnoucí brýle

Jedinečné a nikdy nestárnoucí Ray Ben dioptrické brýle si již mnoho let zachovávají svůj charakteristický a snadno rozpoznatelný styl, ve kterém se mísí moderní prvky s nádechem historie. Patří mezi klasiku a rozhodně by Vám neměly chybět. Sluší opravdu každému, vydrží roky, mají úžasný tvar a nikdy nevyjdou z módy.

Pokud dáváte přednost nadčasovému designu a osobitosti, s Ray Ban dioptrickými brýlemi nemůžete udělat chybu. Dioptrické brýle Ray Ban si zamilujete!. Přesvědčete se sami a vyberte si v Oční optice Beroun RayBan dioptrické brýle, které budou slušet vašemu obličeji!

Značka také umožňuje vytvořit si brýle podle svých představ. Koncept brýlí s názvem Ray Ban Remix přináší jedinečný způsob, jak si přizpůsobit brýle svým požadavkům. Můžete si tak vytvořit originální kousek, který nikdo jiný nemá. Vybrat si můžete barvu, tvar, materiál obrouček a druh skla.

Když dioptrické brýle Ray Ban, tak originál. Jak ho poznat? 

Veškeré modely námi nabízených dioptrických brýlí Ray Ban jsou 100% originál dodávaný v originálním balení a s veškerým příslušenstvím. Jak poznat originální  Ray Ban dioptrické brýle? 

  • dioptrické brýle Ray Ban se prodávají v originální krabičce. Na horní stěně krabičky je kvalitně vytištěno logo Ray Ban v červeném poli, které se nestírá, má správnou velikost, proporce a barvu. Na boční straně je umístěna samolepka s kódem EAN, čísly a čárovým kódem. Tyto údaje označují číslo modelu, velikost a barvu a musí se shodovat s těmi, které jsou uvedeny na vnitřní straně brýlí. 
  • uvnitř krabičky je pouzdro, které je součástí dodávky všech originálních dioptrických brýlí Ray Ban. Na jeho přední straně je vytištěno nebo vyraženo logo Ray Ban. 
  • k dioptrickým brýlím Ray Ban dostáváte brožurku s informacemi o produktu a originální značkovou utěrku na čištění brýlí Ray Ban.
  • nápisy "Made in Italy" anebo písmena CE uvnitř stranice brýlí mají ostré kontury. Mezi písmeny jsou pravidelné mezery a u slunečních brýlí je vytištěn nápis se jménem modelu - např. Aviator, Wayfarer, Justin atd.
  • kovové brýle otočte vzhůru nohama a podívejte se na plastová sedla (tj. plastové dílky na kovových brýlích, která přiléhají na nos). Na sedlech brýlí jsou čitelná písmena RB - písmena musí být z z vnitřní strany dobře čitelná. Sedla originálních dioptrických brýlí Ray Ban jsou vyrobena z kvalitního pevného materiálu a neohýbají se.

Kde koupit pravé dioptrické brýle Ray Ban? V Oční optice Beroun!

Toužíte po tom mít elegantní brýle jako okouzlující Audrey Hepburn ve slavné Snídani u Tyffaniho? Nebo super brýle jako Muži v černém (Man In Black)? Tyto brýle seženete u nás! Nabízíme nejen sluneční brýle, ale také dioptrické brýle Ray Ban v různých provedeních a typech.

V rámci zákaznického servisu Vám také odborně vyšetříme zrak, doporučíme Vám nejvhodnější řešení vzhledem k Vaší oční vadě, poskytneme odborné poradenství při výběru vhodných skel a pomůžeme Vám s výběrem vhodných obrouček dioptrických brýlí Ray Ban k Vašemu typu obličeje.

Samozřejmostí je nás záruční i pozáruční servis. Kdykoliv Vám brýle vyčistíme a také upravíme pokřivenou obrubu. Naše vysoká erudovanost zaručuje Vaší maximální spokojenost se zvoleným řešením.

Oční optika Beroun nabízí jenom 100% originální Ray Ban brýle.