Dioptrické brýle

Řešíte otázku jaké si pořídit dioptrické brýle?

Dobré dioptrické brýle Vám musí zajistit v první řadě dokonalé vidění, ale měly by Vám být pohodlné i při dlouhodobém nošení a samozřejmostí je, že se musí také perfektně hodit k Vašemu typu tváře i celkovému stylu Vaší osoby. Oční optika Beroun nabízí nepřeberné nepřeberného množství kvalitních brýlí s garantovaným dodáním a servisem.

Najdete u nás nejen moderní dioptrické brýle různých značek, ale také sportovní brýle, sluneční brýle, dámské brýle, pánské a dětské brýle, pracovní brýle i dioptrické kontaktní čočky. Vše v nejrůznějších provedeních, v různých cenových hladinách a v souladu s českými a evropskými normami pro standardní nošení.

Jaké oční vady korigují dioptrické brýle?

Krátkozrakost – myopie

Tato zraková vada se projevuje rozostřeným viděním  na dálku, při které se paprsky světla usměrněné čočkou sbíhají už před sítnicí a na sítnici tak vzniká neostrý obraz. Hlavním projevem této vady je špatná viditelnost na vzdálené předměty. Krátkozrakost korigují dioptrické brýle s čočkou rozptylkou.

Dalekozrakost – hypermetropie

Jedná se oční vadu, při které se paprsky světla usměrněné čočkou sbíhají až za sítnicí a na sítnici tedy nevzniká ostrý obraz. Jejím projevem je špatná viditelnost na blízko umístěné předměty. Tuto oční vadu napravují dioptrické brýle se spojnou čočkou.

Vetchozrakost – presbyopie

Tato oční vada se objevuje téměř u každého člověka ve vyšším věku jako projev přirozené stárnutí oční čočky. První příznaky se objevují přibližně kolem 45. roku věku. Dioptrické brýle, které se při této oční vadě používají, kombinují dvě a více čoček s rozdílnou mohutností v jedné. Známé jsou pod názvem jako bifokály nebo trifokály. Umíme vyrobit i dioptrické brýle s čočkou s postupnou změnou ohniska, kdy se mění ohnisko plynule.

Astigmatismus 

Je to refrakční oční vada (nepravidelné zakřivení rohovky), která způsobuje nepřesné zaostření světla na sítnici. Tuto oční vadu dokážou vyřešit dioptrické brýle s tzv. cylindrickými nebo torickými čočkami.

Dioptrické brýle – vše začíná měřením zraku

Pro správné dioptrické brýle je potřebné začít nejdříve odborným měřením zraku. Měření zraku u nás provádějí kvalifikovaní optometristé – specialisté zpravidla vysokoškolského vzdělání, kteří jsou průběžně proškolováni v nových trendech, technologiích a možnostech, který tento obor nabízí.

Naši zákazníci mají tu výhodu, že nemusí zdlouhavě cestovat mezi očním lékařem a oční optikou. Odborné měření zraku Vám provedeme přímo u nás v Oční optice Beroun a po otevření naší další provozovny to bude i Praha. Odborné měření zraku trvá, podle závažnosti oční vady někdy až 60 minut. Získáte však kvalitní dioptrické brýle, které Vám budou správně sloužit dlouhé roky.

Dioptrické brýle - široká kolekce různých značek

Toužíte po luxusních, extravagantních či výjimečných brýlích, nebo hledáte dioptrické brýle, tzv. „na pokladnu“, které však splní všechny požadavky na kvalitu a budou i pěkným módním doplňkem? V Oční optice Beroun je najdete! Myslíme na všechny zákazníky, a proto u nás najdete kolekce dioptrických brýlí všech cenových kategorií. Nabízíme dioptrické brýle mnoha módních a trendy značek, modely českých firem i dioptrické brýle bez doplatku, u kterých nezapomínáme na kvalitu a slušivost. Dokážeme vyrobit i brýle jen jako módní doplněk - bez dioptrií.

Veškeré modely dioptrických brýlí světových značek jsou 100% originál dodávaný v originálním balení a s veškerým příslušenstvím. Mezi módní značky, které u nás najdete, patří např.:

Dioptrické brýle – údržba

  1. Žádné úpravy brýlí neprovádějte sami, ale obraťte se na nás, vyvarujete se tak poškození mechanickou cestou a ztráty nároku na reklamaci.
  2. Dioptrické brýle čistěte zásadně opláchnutím vlažnou vodou a doleštěním jemným hadříkem nebo mikrovláknem. Při čištění nepoužívejte chemikálie typu aceton, líh apod.
  3. Dioptrické brýle odkládejte do pouzdra. Nikdy je nepokládejte na skla, vyvarujete se poškrábání skel. Nenechávejte je na místech s vyšší teplotou např. na palubní desce auta.
  4. Dioptrické brýle zásadně nasazujte a odkládejte oběma rukama, vyvarujete se pokřivení obruby a následnému poškození.
  5. Dioptrické brýle nechávejte u nás pravidelně kontrolovat pro případné dotažení šroubků. Vyvarujete se tak situaci, kdy vám při uvolnění šroubků může vypadnout sklo a vy je ztratíte.

Dioptrické brýle – zákaznický servis, pro který si nás vybrat

Oční optika Beroun nabízí již více než 20 let celou škálu vysoce profesionálních služeb. Jsme profesionálové, kteří si Váží opravdu každého zákazníka bez ohledu na to, zda žádá dioptrické brýle bez doplatku nebo super módní značku za tisíce…. Zákazníkům nabízíme individuální přístup, maximální vstřícnost a trvalou péči.

V rámci zákaznického servisu Vám odborně vyšetříme zrak, doporučíme Vám nejvhodnější řešení vzhledem k Vaší oční vadě, poskytneme odborné poradenství při výběru vhodných skel a pomůžeme Vám s výběrem vhodných obrouček brýlí k Vašemu typu obličeje.

Dioptrické brýle standardně zhotovujeme do 48 hodin a samozřejmostí je nás záruční i pozáruční servis. Kdykoliv Vám brýle vyčistíme a také upravíme pokřivenou obrubu. Naše vysoká erudovanost zaručuje Vaší maximální spokojenost se zvoleným řešením. 

Dioptrické brýle Praha - mohlo by Vás také zajímat