Čelní sklo

Čelní sklo
Čelní sklo 1
Čelní sklo 2
Čelní sklo 3
Čelní sklo škoda
Čelní sklo výměna
Čelní sklo ford
Čelní sklo oprava

Firma Autosklo JR se na trhu v oblasti oprav  a výměny čelních skel pohybuje téměř 25 let. Samozřejmě nevyměnuje pouze čelní skla, ale všechny autoskla. Špičkový personál, který ve firmě působí řadu let a má tak mnoho zkušeností, dokáže přesně a rychle posoudit, zda jde čelní sklo opravit nebo je zapotřebí kompletní výměna za nové. Čelní sklo lze totiž opravit scelením praskliny.

Autoskla JR kontakt
603 104 402


Sarajevská 21
Praha 2 120 00

Čelní sklo - proč se obrátit na autosklo JR?

  • Oprava čelního skla může proběhnout kdekoliv budete chtít. Díky mobilnímu servisu můžeme přijet přímo za vámi a čelní sklo vyměnit třeba na parkovišti.
  • Výměna čelního skla proběhne na počkání, protože na skladě mají více než 8000 typů čelních skel.
  • Odborný posudek, zda je možné sklo scelit nebo je zapotřebí sklo vyměnit, je proveden zdarma.
     

Čelní sklo - ceník

Jestliže vás zajíma přesná cena za čelní sklo pro váš vůz, tak společnost Autoskla JR jako téměř jediná firma v oboru, možná i úplně jediná, má na svém webu ceník čelních skel. Ceny jsou zde uvedeny rovnou i s DPH, takže budete vědět naprosto přesnou a konečnou cenu za čelní sklo.

Konkurenční firmy, pokud mají vůbec ceník uvedený. tak často používají termín "cena od", který vám ale vůbec nic neřekne, protože skutečná cena může být i několika násobně vyšší. Navíc se nedozvíte zda cena je vč. DPH nebo ne. Čelní sklo je klíčovou součástí vozidla, a proto firma Autoskla JR nedoporučuje prasklé čelní sklo či jen jeho poškrábání urgentně neřešit. Jednak se může prasklina snadno zvětšit a za druhé je zakázáno ze zákona s takovým vozem jezdit. Mohou vám strhnout i body.

Čelní sklo - oprava lepením

Jak jsme již uváděli v úvodu, tak přední sklo lze opravit i metodou lepením praskliny (scelení praskliny). Tato oprava je levnější než nové čelní sklo. Cenové rozpětí za tuto opravu je 800-1800 Kč podle míry poškození. Jenže ne vždy lze scelení praskliny provést, protože někdy může být prasklina příliš rozsáhlá a nebo je v místě, kde má řidič výhled na vozovku a v takovém případě je opět zákonem dané, že se nesmí sklo opravovat, ale musí se vyměnit kompletně za nové čelní sklo.

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel

Čelní sklo vám mohou vyměnit na počkání u všech známých typů vozidel. Mají na skladě okolo 9000 autoskel. Takže čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo mohou vyměnit opravdu ihned bez čekání na nové autosklo. Nejdemjen o značky Škoda a Ford, ale i všechny ostatní: Peugeot, BMW, Renault, VW, Hyundai, Opel, Mazda, Fiat, Citroen a mnoho dalších výrobců aut.

Čelní sklo - NONSTOP servis

Čelní sklo je potřeba opravit co nejdříve a stává se, že lidé vyžadují i výměnu čelního skla nonstop, protože ráno už chtěji jet do práce nebo na dovolenou. Autosklo JR má pro takové případy nonstop linku, kam můžete zavolat a domluvit si urgentní výměnu nebo opravu čelního skla. Volejte na +420 603 111 072.

Čelní sklo - mobilní tým

Nonstop servis není jedinou výhodou, kterou vám firma může nabídnout. Další službou navíc, která je odlišuje od konkurence je, že mají mobilní tým a mohou za vámi přijet a provést výměno nebo opravu přímo u vás na parkovišti či ve vašem dvoře.