Dámské dioptrické brýle

Dámské dioptrické brýle
Dámské dioptrické brýle 1
Dámské dioptrické brýle 2
Dámské dioptrické brýle 3
Dámské dioptrické brýle 4
Dámské dioptrické brýle 5
Dámské dioptrické brýle 6
Dámské dioptrické brýle 7
Dámské dioptrické brýle 8
Dámské dioptrické brýle 9

Skvěle padnoucí dámské dioptrické brýle doladí Váš styl!

Dámské dioptrické brýle nepředstavují pro ženy jen nutného pomocníka pro správnou úpravu zraku, ale staly se pro ně také výrazným a nepřehlédnutelným módním doplňkem nebo dokonce šperkem. Ženy velmi často a s oblibou řeší, zda je daný model a barva dámských dioptrických brýlí vhodný k jejich obličeji, oblečení, kabelce i celkovému módnímu stylu, který vyznávají. Z toho důvodu potřebují mít zpravidla na výběr několik různých typů dámských dioptrických brýlí.

Dámské dioptrické brýle z nabídky firmy Oční optika Beroun vám poskytnou skvělou službu a stanou se součástí vašeho šatníku stejně jako kabelka či boty. Nabídka obsahuje dámské dioptrické brýle z různých kolekcí a značek, Dioptrické brýle Ray Ban, Zenka, Dilem, Parasite, JF Rey, Jopp, Calvin Klein, Hugo Boss, JOOly, Minima a sluneční dioptrické brýle i sportovní dioptrické brýle pro ženy. Dámy neváhejte a vyberte si v Oční optice Beroun dámské dioptrické brýle, které skvěle doladí Váš styl!

Dámské dioptrické brýle, které vás udělají mladší

Možná máte pocit, že vás dámské dioptrické brýle zbytečně udělají starší než jste, ale jste daleko od pravdy. Dámské dioptrické brýle mohou být skvělým nástrojem, jak každý den překvapit a jak vypadat stále mladě a šik. Nabídka dámských dioptrických brýlí i slunečních brýlí je v současnosti velice pestrá, takže si můžete vybrat přesně ten typ brýlí, který bude vyhovovat vašemu vkusu, tvaru obličeje, módním trendům, oblečení nebo ostatním doplňkům, které nosíte každý den. Současně tyto brýle splní všechny požadavky na komfortní a pohodlné nošení.

Prohlédněte si naše dámské dioptrické brýle a zvolte si přesně takové, ve kterých rozhodně nebudete působit usedle a staromódně. S výběrem Vám v Oční optice Beroun ochotně pomohou zkušení profesionálové.

Dámské dioptrické brýle mají především podtrhnout naši krásu

  • Dámské dioptrické brýle v pastelových barvách zvýrazní vaši skutečnou barvu očí, a oproti klasickým černým brýlím, které působí na obličeji dominantě, budou ty barevné výraznější, a váš obličej bude působit veseleji.
  • Pokud máte štíhlý obličej, můžete si dovolit dámské dioptrické brýle výraznějšího tvaru s širší obrubou. Vyváží se tak proporce vašeho obličeje a dosáhnete klasického vzhledu. Brýle můžete oživit zajímavým barevným zpracováním či zdobením na stranicích.
  • Jestli nechcete vystupovat z davu a raději stále volíte decentnější dámské dioptrické brýle, zkuste retro kulaté kovové obroučky. Dámské dioptrické brýle v retro stylu působí velmi sexy a tak trochu uličnicky.
  • Zvýrazněte svoje lícní kosti s brýlemi v kočičím tvaru. Dámské dioptrické brýle ve tvaru kočičích očí působí jako face lift pro obličej a lícní kosti pak více vyniknou. Kočičí oči si zamilují všechny ženy, které se zajímají o módu a módní trendy.
  • Dámské dioptrické brýle Ray Ban jsou klasikou, která by neměla chybět žádné ženě.
  • Dámské dioptrické brýle větších rozměrů, tzv. „oversized“, jsou volbou pro odvážnější, nicméně mají řadu předností. Postarají o větší komfort vidění a v případě tmavých slunečních skel Vás skryjí před zraky ostatních lidí na ulici.

Jak vybrat dámské dioptrické brýle podle tvaru obličeje

Koupě vhodných dámských dioptrických brýlí není vůbec snadná. Kromě takových „detailů“, jako kvalita obrouček, může být problémem zejména výběr vhodného tvaru, který Vám bude slušet. Ideální dámské dioptrické brýle jsou ty, které budou ladit s tvarem obličeje, podtrhnou jeho přednosti a potlačí nedostatky.

Při výběru dámských dioptrických brýlí je potřeba si uvědomit, že Vám nebudou slušet všechny obruby. Před jejich nákupem je dobré určit tvar obličeje, protože pro každý typ se hodí jiné dámské dioptrické brýle.

Pro dámské dioptrické brýle rozlišujeme několik tvarů obličeje:

Dámské dioptrické brýle kulaté – přibližně stejně široký jako vysoký

K tomuto typu se hodí čtvercové brýle s tenkými obrubami, maličko širší než je obličej. Obličej bude vypadat štíhlejší, pokud použijeme obruby tmavší barvy.

Dámské dioptrické brýle hranaté – výrazné čelo a čelist

Pro hranatý obličej se hodí brýle oválné, kulaté, se zaoblenými hranami nebo tzv. kočičí oči, které srovnají proporce obličeje. Při tomto tvaru obličeje se vyvarujte malých brýlí nebo brýlí s čtvercovými nebo širokými obrubami.

Dámské dioptrické brýle oválné (podélný) – čelo a čelist téměř stejně široké, obličej je delší a užší

Pro tento tvar obličeje se hodí prakticky všechny obruby. Musíme ovšem dbát na to, aby šířka obrub nebyla širší než obličej v linii očí.

Dámské dioptrické brýle srdcovité – čelo je široké, tvář se zužuje směrem dolů, brada je špičatá

Pro srdcovitý obličej je vhodné zvolit dámské dioptrické brýle, které zjemní rysy. Nejlépe se hodí brýle kulaté, oválné nebo se zaoblenými hranami.

Dámské dioptrické brýle romboidní – čelo a čelist jsou úzké, výraznější jsou lícní kosti

Pro tento tvar se hodí obruby jemně hranaté nebo oválné, které zjemní rysy tváře. Vyvarujte se malých brýlí.

V Oční optice Beroun Vám dámské dioptrické brýle pomůžeme vybrat

Pro Vás, které hledáte dámské dioptrické brýle nabízí Oční optika Beroun rozmanitý a široký výběr typů různých značek, od levných až po luxusní a designové. Pro naše klientky, které si u nás zakoupí dámské dioptrické brýle, nabízíme možnost zabroušení dioptrických skel na základě předpisu od očního lékaře nebo Vám profesionálně vyšetříme zrak přímo u nás.

Také Vám zde doporučíme správné řešení vzhledem k Vaší oční vadě a pomůžeme Vám s výběrem vhodných brýlových obrouček, tak aby seděly k vašemu stylu a obličeji. U nás získáte kvalitní a elegantní dámské dioptrické brýle, které Vám budou správně sloužit dlouhé roky.

Dámské dioptrické brýle - také by Vás mohlo zajímat