Značkové dioptrické brýle -Sloupce

Značkové dioptrické brýle
Značkové dioptrické brýle 1
Značkové dioptrické brýle 2
Značkové dioptrické brýle 3
Značkové dioptrické brýle 4
Značkové dioptrické brýle 5
Značkové dioptrické brýle 6
Značkové dioptrické brýle 7
Značkové dioptrické brýle 8
Značkové dioptrické brýle 9

Značkové dioptrické brýle zvýrazní vaše přednosti

Zatímco v minulosti byla u dioptrických brýlí nejdůležitější funkce a vše ostatní šlo stranou, dnes se klade velký důraz na eleganci, design, kvalitu a vlastnosti. Dioptrické brýle jsou nezbytným doplňkem pro všechny, kteří trpí nějakou oční vadou a právě oni nejvíce ocení nepřeberné množství brýlových obrub, které jim jsou v současné době k dispozici. Značkové dioptrické brýle, které jsou dnes k dispozici, už si může pořídit téměř každý a ozvláštnit jimi či doplnit svou image, zvýraznit svoje přednosti a dát na jeho svůj životní postoj.

Místem, kde si můžete vybrat z široké škály značkových dioptrických brýlí je Oční optika Beroun. Máte tu pro Vás připraveny značkové dioptrické brýle vysoké kvality, které udělají radost a zároveň zlepší zrak všem kteří brýle potřebují.  V nabídce naleznete vysoce kvalitní dioptrické brýle světoznámých značek, jako např. Esprit, Ray Ban, Tommy Hilfiger či BOZ, ale také dioptrické brýle méně známých, cenově dostupnějších výrobců. Z naší nabídky si dokáže vybrat opravdu každý, ať už hledá značkové dioptrické brýle nenápadné, výrazné nebo trendy.

Značkové dioptrické brýle - detaily vybírejte podle citu

Výběr dioptrických brýlí, a to se samozřejmě týká i těch značkových, není jednoduchá záležitost a je dobré vědět, čím se při výběru řídit. Nejen, že značkové dioptrické brýle dopomáhají k Vašemu dobrému zraku, ale navíc vytváří Vaši image. Dioptrické brýle jsou jistě pro mnoho z Vás nepostradatelným pomocníkem, bez kterého si už život nedokážete představit. Proto byste neměli zůstávat pozadu za módními trendy a měli byste mít přehled o tom, jaké typy dioptrických brýlí se aktuálně nosí.

Pro výběr dioptrických brýlí existuje mnoho pouček, samozřejmě vždy záleží, zda hledáte výrazné značkové dioptrické brýle podtrhující váš styl, nebo nenápadné, které splynou s vaším obličejem. S detaily, podle kterých byste si měli značkové dioptrické brýle vybírat Vám vždy ochotně poradí náš odborný personál v jedné z poboček Oční optiky Beroun.

Značkové dioptrické brýle musí ladit s tvarem vašeho obličeje

I při výběru značkových dioptrických brýlí je dobré si uvědomit, že ne každé sedí na všechny typy obličeje. Aby Vám značkové dioptrické brýle opravdu slušely, určete správný tvar vašeho obličeje. Podle toho potom lehce vyberete takové, které budou ladit s tvarem obličeje, podtrhnou jeho přednosti a potlačí nedostatky.

Značkové dioptrické brýle - rozlišujeme několik tvarů obličeje:

Značkové dioptrické brýle - kulatý – přibližně stejně široký jako vysoký

Na kulatém tvaru obličeje nejlépe sedí výrazné hranaté obroučky. Hrany rozbijí oválnost a zostří měkké rysy. Pohlídejte si, aby spodní obroučky přesně navazovaly na lícní kost. Pozor si dejte na zaoblené obroučky, které by obličej ještě více zakulatily.

Značkové dioptrické brýle - čtvercový – výrazné čelo a čelist

Čtvercový tvar obličeje se vyznačuje ostrými liniemi, dominují mu hranaté čelisti, lícní kosti a široké čelo. Padnoucí značkové dioptrické brýle by měly být spíše užší a nepřesahovat šířku obličeje. Výrazné linie změkčí jemné obroučky s mírným zaoblením.

Značkové dioptrické brýle - trojúhelníkový (srdcovitý) - čelo je široké, tvář se zužuje směrem dolů

Pro tento obličej je vhodné zvolit značkové dioptrické brýle, které zjemní rysy. Nejlépe se hodí brýle kulaté, oválné nebo se zaoblenými hranami. Šířka brýlí by měla být trochu širší než čelist. Trojúhelníkovému typu skvěle sednou tzv. kočičí brýle.

Značkové dioptrické brýle - oválný - čelo a čelist téměř stejně široké, obličej je delší a užší

Oválný tvar obličeje je nejuniverzálnější a hodí se pro něj prakticky všechny značkové dioptrické brýle.

I pro značkové dioptrické brýle musíte mít správně vyšetřený zrak 

Aby Vám značkové dioptrické brýle dobře sloužily, je potřebné při jejich zakoupení mít odborně vyšetřený zrak. Měření zraku je nezbytné pro zvolení správného počtu dioptrií i typu dioptrických brýlí či kontaktních čoček, a proto jej v našich optikách provádějí kvalifikovaní optometristé - specialisté zpravidla vysokoškolského vzdělání, každému zákazníkovi.

Oční optika Beroun nabízí přesné měření zraku, poradenství při výběru vhodného typu dioptrické korekce a následné zhotovení značkových dioptrických brýlí nebo aplikaci kontaktních čoček, a to se zárukou spokojeného a pohodlného vidění ve všech svých pobočkách. Za námi naměřené hodnoty přebíráme zodpovědnost. Získáte tak kvalitní značkové dioptrické brýle, které Vám budou správně sloužit dlouhé roky.

Značkové dioptrické brýle - široká kolekce různých typů

Značkové dioptrické brýle si v oční optice Beroun vyberete ze široké nabídky nejrůznějších barev i typů. Z našeho sortimentu společně vybereme přesně takové značkové dioptrické brýle, které vám budou slušet, budete se v nich cítit dobře a navíc dotvoří a podtrhnou vaši image. 

Veškeré modely značkových dioptrických brýlí jsou 100% originál dodávaný v originálním balení a s veškerým příslušenstvím. Mezi módní značky, které u nás najdete, patří např.:

Značkové dioptrické brýle - seznam námi nabízených značek:

Kde si pořídit značkové dioptrické brýle? V některé z poboček Oční optiky Beroun!

Nosíte-li dioptrické brýle a hledáte nějaký značkový model, navštivte jednu z našich poboček. V každé z nich máme k dispozici moderní přístroje a vybavení, ochotně se vám budou ochotně věnovat naši odborníci! Samozřejmostí pro naše zákazníky je u nás bezplatný kompletní servis, od měření zraku až po výběr a konzultaci, které značkové dioptrické brýle pro vás budou nejvhodnější. Máme Více než 20 let zkušeností a naše vysoká erudovanost zaručuje Vaší maximální spokojenost se zvoleným řešením.

Najdete u nás dioptrické brýle značkové, ale stejně tak u nás seženete i levější typy bez doplatku. Značkové dioptrické brýle dokážeme obvykle zhotovit do 24 hod a naši zákazníci mají různé výhody: věrnostní program, pouzdro a utěrku na čištění k brýlím zdarma. Při úhradě značkových dioptrických brýlí akceptujeme různé poukázky a šeky, lze u nás platit  i kartou.