Dioptrické brýle adidas

Dioptrické brýle adidas
Dioptrické brýle adidas 1
Dioptrické brýle adidas 2
Dioptrické brýle adidas 3
Dioptrické brýle adidas 4
dioptrické brýle na sport
dioptrické brýle na sport 1

Pro téměř veškeré sportovní aktivity lze vyrobit dioptrické brýle na sport

Nosíte dioptrické brýle a rekreačně či vrcholově sportujete? Potřebujete dioptrické brýle na sport, které kvalitně ochrání váš zrak? Jestliže také patříte k těm lidem, kteří milují sport, ale nemohou ho provozovat kvůli svojí vadě zraku, obraťte se na Oční optiku Beroun, kde dokážeme vyrobit dioptrické brýle na sport pro téměř veškeré sportovní aktivity. Ať už jde o cyklistiku, plavání, potápění, běhání, lyžování, létání, golf, tenis, volejbal, squash, horolezectví, in-line bruslení, u nás vždy najdete, to co hledáte.

U nás Vám můžeme Vám nabídnout dioptrické brýle na sport čiré nebo různě zbarvené, sluneční i polarizační. Dioptrické na sport brýle z naší nabídky, do které patří i dioptrické brýle Adidas, Vám nejen upraví Vaší oční vadu, ale budou se podílet  na vylepšení vašich sportovní výkonů.

Jaké možnosti nabízejí dioptrické brýle na sport?

Pro různé druhy sportu se dioptrické brýle na sport mohou lišit v typu obruby, v konstrukci či  materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Sportovní  dioptrické brýle jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byla zajištěna Vaše optimální ochrana a zároveň Vám poskytovaly výborný uživatelský komfort. Důležitou vlastností dioptrických brýlí na sport je jejich bezpečnost. Musí očím při sportu poskytovat korekci dioptrické vady, chránit je proti povětrnostním vlivům, letícímu míčku, hmyzu, škodlivému UV záření, atd., ale zároveň musí být vyrobeny z odolného materiálu, aby byly naprosto bezpečné.

Protože se již při výrobě počítá s tím, že dioptrické brýle na sport budou vystaveny velké námaze, jsou vyráběny se z velmi odolných materiálů Na výrobu obrub se používají moderní materiály jako např. nylon, carbon, grilamid TR90, které jsou velmi odolné vůči deformaci i nárazu.

Materiálem používaným na dioptrické čočky do sportovních brýlí je nejčastěji Trivex, který kombinuje UV ochranu, nízkou hustotu (je to nejlehčí materiál na výrobu brýlových čoček), skvělé optické vlastnosti a obrovskou odolnost vůči nárazu.

Jak jsou řešeny dioptrické brýle na sport?

Dioptrické brýle na sport jsou vyráběny v těchto základních typech:  

  • vsadkové dioptrické brýle na sport – u tohoto typu je korekce zrakové vady řešena zabroušením odpovídajících čoček do speciální vsadky připevněné na základní nosnou obrubu. Změní-li se Vám časem počet dioptrií, je možné skla celkem jednoduše vyměnit. V naší nabídce naleznete velké množství značek, např. dioptrické brýle Adidas, Polaroid atd.
  • předsádkové dioptrické brýle na sport - jedná se o podobný princip jako u vsadkových brýlí s tím rozdílem, že dioptrické čočky jsou vsazeny přímo v základním nosném rámečku, tvořícím brýlový střed, a před ním jsou umístěny různě zabarvené a tvarované nedioptrické zorníky, které lze vyměňovat podle potřeby použití. 
  • dioptrické brýle na sport se zabroušenými čočkami - jedná se o speciální dioptrické obroučky, do nichž je zabroušena a vsazena dioptrická čočka dle potřeby zákazníka. Výhodou je především vynikající estetický vzhled (vypadají jako tradiční nedioptrické sportovní nebo sluneční brýle), větší rozsah zorného pole, méně rušivých odrazů díky menšímu počtu optických ploch atd. Nabízíme velké množství obrub pro sportovní dioptrické brýle, vhodných k zabroušení dioptrických čoček, mj. dioptrické brýle Adidas, Puma, Nike atd.

Jak vybírat dioptrické brýle na sport?

Dioptrické brýle na sport je potřebné vybírat s ohledem na to, jaký typ sportu provozujete. Víte, co je při výběru dioptrických brýlí na sport důležité vědět a podle čeho se při výběru řídit? Přečtěte si těchto několik rad:

  1. zraková vada, její povaha a míra - pro výběr dioptrických brýlí na sport jsou klíčovým faktorem vstupní parametry oční vady sportovce - hodnota refrakční vady, její povaha (dálka / blízko).
  2. typ sportovního odvětví - mezi jednotlivými sporty  jsou podstatné rozdíly a podle toho se také liší nároky na vidění a tím pádem i požadavky na dioptrické brýle na sport.
  3. prostředí, kde je sport vykonáván - pro účinnou korekci zraku je také velmi důležitá znalost podmínek, ve kterých se sportovec pohybuje. Je potřebné vědět, jedná-li se o sportovní dioptrické brýle pro sporty venkovní nebo halové, sporty v měnícím se prostředí (světlo/tma, stín/slunce), vysoké hory, vodu, potápění, atd.

V Oční optice Beroun máme dioptrické brýle na sport pro všechny druhy sportů

Ve všech pobočkách Oční optiky Beroun Vám nabídneme mnoho zajímavých dioptrických brýlí pro téměř všechny sporty. Můžete si u nás pořídit dioptrické brýle na sport, ve kterých můžete provozovat fotbal, kolo či horolezectví, lyžování, snowboarding, golf i sportovní střelbu. Jestliže se rekreačně nebo závodně potápíte a plavete, asi uvítáte sportovní dioptrické brýle plavecké a potápěčské.

Máme k dispozici dioptrické brýle Adidas které patří ve sportu mezi nejvíce uznávané. Mají proto i naši důvěru a můžeme je doporučovat i z vlastních výborných zkušeností. U všech modelů této značky můžete vybírat z velké škály barev a náhradních výměnných dioptrických skel.

Ať sportujete jen občas nebo jste profík, správně zvolené dioptrické brýle na sport prostě potřebujete! Abychom Vám mohli doporučit ideální sportovní dioptrické brýle pro váš výkon, zastavte se v naší Oční optice Beroun a osobně zkonzultujte s našimi optiky sportovní odvětví, oční vadu a další požadavky. Určitě pro Vás najdeme řešení, se kterým budete spokojeni.