Prodej dioptrických brýlí

Prodej dioptrických brýlí
Prodej dioptrických brýlí 1
Prodej dioptrických brýlí 2
Prodej dioptrických brýlí 3
Prodej dioptrických brýlí 4
Prodej dioptrických brýlí 5
Prodej dioptrických brýlí 6
Prodej dioptrických brýlí 7
Prodej dioptrických brýlí 8
Prodej dioptrických brýlí 9

Prodej dioptrických brýlí - přijďte za profesionály z Oční optiky Beroun

Zrak, je nejdůležitějším lidským smyslem, proto péče o něj hraje podstatnou roli. A i když si brýle pořizujeme hlavně proto, abychom lépe viděli, je velmi důležité také to, aby nám slušely. Mnozí lidé si brýlemi dotvářejí svou osobnost a styl. Pokud si chcete pořídit dioptrické či sluneční brýle podle posledních trendů nebo sháníte-li kvalitní služby v oboru oční optiky, měli byste zamířit do Oční optiky Beroun. Prodej dioptrických brýlí na našich provozovnách každoročně roste, a proto nabídku brýlí stále rozšiřujeme.

Jsme na českém trhu přes 20 let, což také znamená přes 20 let zkušeností. Přijďte se i Vy přesvědčit, jak v Oční optice Beroun pracujeme s pojmy prodej dioptrických brýlí na vysoké úrovni, spokojený zákazník, kvalitní zboží a špičkové služby.

Prodej dioptrických brýlí a kompletní služby v oboru – to je oční optika Beroun

V Oční optice Beroun nabízíme Všem klientům nejen prodej dioptrických brýlí, ale také slunečních brýlí, doplňků k brýlím a obsáhlý sortiment služeb, včetně očního vyšetření a měření zraku. Náš prodej dioptrických brýlí umožní najít ideální model všem zákazníkům, ať už dávají přednost módním trendům, shánějí designově nápadité dětské dioptrické brýle či patří mezi mladistvé nebo ty dříve narozené.

V Oční optice Beroun jsou připraveny dioptrické brýle vysoké kvality, které udělají radost a zároveň zlepší zrak všem kteří brýle potřebují. V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní dioptrické brýle světoznámých značek, jako např. Esprit, Ray Ban, Tommy Hilfiger či BOZ, ale také dioptrické brýle méně známých, cenově dostupnějších výrobců. Z naší nabídky si dokáže vybrat opravdu každý, ať už hledá značkové dioptrické brýle nenápadné, výrazné nebo trendy.

Jsme oční optika s několika pobočkami, jejíž prodej dioptrických brýlí má dvacetiletou tradici. Naše vysoká odbornost, profesionální přístup ke každému ze zákazníků, vysoká kvalita služeb a maximální spokojenost všech klientů je pro nás prioritou.

Prodej dioptrických brýlí - základní pravidla správného výběru obrouček

Zatímco v minulosti byla u dioptrických brýlí nejdůležitější funkce a vše ostatní šlo stranou, dnes se klade velký důraz na eleganci, design, kvalitu a vlastnosti. Proto se v Oční optice Beroun soustředíme na to, aby náš prodej dioptrických brýlí byl co nejširší a co nejkomplexnější, tak aby si u nás vybral každý zákazník.

Výběr dioptrických brýlí není jednoduchá záležitost a existuje mnoho pouček, ale i přesto je dobré znát pár základních pravidel, čím se při jejich výběru řídit:

 • horní linie obruby by měla kopírovat obočí
 • důležité je zvolit správnou velikost, brýle by měly být zhruba v zákrytu se spánkovou a na ni navazující lícní kostí
 • brýle by měly mít opačný tvar od Vašeho obličeje
 • barva brýlí by měla ctít barevnou typologii

Prodej dioptrických brýlí – varianty dioptrických skel

Prodej dioptrických brýlí, to nejsou jen slušivé a funkční brýlové obruby, ale patří sem i správná dioptrická skla, bez kterých by dioptrické brýle nebyly funkční. S tímto výběrem Vám samozřejmě ochotně pomůže náš odborný personál.

Můžeme Vám nabídnout např. tato dioptrická skla:

Prodej dioptrických brýlí - estetická brýlová skla

 • tenká skla vhodná do vrtaných obrouček
 • lehká a velmi efektní na pohled
 • ideální pro vady zraku s větším počtem dioptrií

Prodej dioptrických brýlí - multifokální skla

 • estetická skla určená především ke korekci presbyopie
 • dioptrický přechod není na rozdíl od bifokálních skel vůbec patrný
 • umožňují vynikající vidění do dálky, na střední vzdálenosti i na blízko a to vše jen díky jediným brýlím.

Prodej dioptrických brýlí - antireflexní skla

 • odstranění nežádoucích odrazů od lesklých ploch
 • ideální pro použití zejména při snížené viditelnosti, např. při řízení v noci nebo při práci na počítači
 • umožňují lepší propustnost světla

Prodej dioptrických brýlí - samozabarvovací skla

 • čirá skla v místnosti se při přechodu na sluníčko automaticky zabarví podle intenzity UV záření až na úroveň slunečních brýlí
 • poskytují ochranu před slunečním zářením
 • odstraní nežádoucí odrazy

K prodeji dioptrických brýlí patří také správně vyšetřený zrak 

Aby Vám dioptrické brýle poskytly správnou korekci zraku, je potřebné mít při jejich zakoupení odborně vyšetřený zrak. Měření zraku je nezbytné pro zvolení správného počtu dioptrií i typu dioptrických brýlí či kontaktních čoček. Oční optika Beroun nabízí nejen prodej dioptrických brýlí, ale také přesné měření zraku. Poradenství při výběru vhodného typu dioptrické korekce a následné zhotovení dioptrických brýlí nebo aplikaci kontaktních čoček, a to se zárukou spokojeného a pohodlného vidění..

Za námi naměřené hodnoty přebíráme zodpovědnost. Získáte tak kvalitní dioptrické brýle, které Vám budou správně sloužit dlouhé roky.

Kam se jít podívat na prodej dioptrických brýlí? Do některé z poboček Oční optiky Beroun! 

Nosíte-li dioptrické brýle a hledáte nějaký vhodný model, navštivte jednu z našich poboček. V každé z nich nejen nabízíme prodej dioptrických brýlí, ale také máme k dispozici moderní přístroje a vybavení, ochotně se vám zde budou věnovat naši odborníci! Samozřejmostí pro naše zákazníky je u nás bezplatný kompletní servis, od měření zraku až po výběr a konzultaci, které dioptrické brýle pro vás budou nejvhodnější.

Najdete u nás dioptrické brýle značkové, ale stejně tak u nás seženete i levější typy bez doplatku. Dioptrické brýle dokážeme obvykle zhotovit do 24 hod a naši zákazníci mají různé výhody: věrnostní program, pouzdro a utěrku na čištění k brýlím zdarma. Při úhradě dioptrických brýlí akceptujeme různé poukázky a šeky, lze u nás platit  i kartou.