Dioptrické brýle Esprit

Dioptrické brýle Esprit
Dioptrické brýle Esprit 1
Dioptrické brýle Esprit 2
Dioptrické brýle Esprit 3
Dioptrické brýle Esprit 4
Dioptrické brýle Esprit 5
Dioptrické brýle Esprit 6
Dioptrické brýle Esprit 7
Dioptrické brýle Esprit 8
Dioptrické brýle Esprit 9

Dioptrické brýle Esprit Vám dodají jedinečný kalifornský styl

Preferujete-li lehce sportovní, přesto však elegantní a nadčasový módní styl, pak jsou pro právě Vás dioptrické brýle Esprit  naprosto ideální volbou. Značka brýlí Esprit byla původně určena pro zákazníky ve věku 20 - 45 let. V posledních letech však tato světoznámá módní značka změnila svoji filozofii a stala se synonymem pro zákazníky bez rozdílu věku, zato však s vyhraněným názorem na módu a životní styl. Jako u všech produktů značky, je i na dioptrických brýlích Esprit poznat na první pohled kvalita a nevtíravá elegance. 

Dioptrické brýle Esprit jsou vyrobeny z lehkých a velice pevných materiálů, které jsou vysoce odolné a pohodlné pro nošení. Je možné je použít jak na čtení, tak i na vidění do dálky. Tyto brýlové obroučky umožňují použití jako dámské i pánské dioptrické brýle nebo jako módní sluneční dioptrické brýle. V dioptrických brýlích Esprit podtrhnete svoji osobnost! Neváhejte a přijďte si dioptrické brýle Esprit vybrat do některé z poboček Oční optiky Beroun.  Tyto jedinečné značkové brýle vás potěší a budou dobře sloužit každý den.

Dioptrické brýle Esprit – historie značky

Tvůrci značky Esprit Susie a Doug Tompkins byli mladí a odvážní, stejně jako móda, kterou navrhovali. V roce 1968 se nejprve rozhodli prodávat svoje oblečení přímo ze svého pojízdného karavanu v San Francisku. V roce 1971 už založili módní společnost Esprit a ve stejném roce už představili světu módy svoji první ucelenou oděvní řadu.

Značka postupně začala pronikat na evropské i asijské trhy a od 90.let se neustále rozrůstá a posouvá vřed. V jejím sortimentu naleznete nejen elegantní dámské a pánské módní oblečení, ale také různé módní doplňky, jako jsou kabelky, boty, šperky, parfémy a v neposlední řadě i sluneční a dioptrické brýle Esprit. Značka Esprit symbolizuje uvolněný kalifornský způsob života, pohodu a osobitý styl. Nejinak je tomu i u dioptrických brýlí Esprit, které vyrábí.

Dioptrické brýle Esprit  - pestrá kolekce  

V kolekci dioptrických brýlí Esprit je vždy snadné rozpoznat styl a ducha značky. Precizní a odlehčené provedení, umírněné křivky i odstíny, exkluzivní styl, ležérní móda a nedbalá elegance, to vše dokonale vystihuje dioptrické brýle Esprit. Dioptrické brýle Esprit i sluneční brýle této značky vás dokonale uchvátí svými tvary a barvami, které jsou velice moderní, hravé a působí velice pozitivně. 

Ze světa módy a luxusu značky Esprit nabízí Oční optika Beroun pro každého něco – pánské, dámské i sluneční, ale především kvalitní a stylové značkové dioptrické brýle Esprit.

Značka dioptrických brýlí Esprit je určena pro všechny zákazníky bez rozdílu věku. Drží si stále svůj lehce sportovně elegantní styl a obzvlášť nové a velmi lehké modely těchto brýlí si hned po prvním nasazení zamilujete.

Dioptrické brýle Esprit podporují ženskost

Dioptrické brýle Esprit zaujmou ženy svými moderními, čistými a elegantními liniemi. Elegantní, jemné a ženské tvary s nádechem slunného kalifornského stylu jsou pro značku Esprit typické. Zároveň, zejména díky lehkým a pevným konstrukcím, splňují všechny podmínky pro pohodlí a praktičnost. To jistě ocení hlavně pracovně vytížené ženy, pro které bude spojení funkčnosti a elegance nezbytností v každodenním shonu. Barvy kolekce dioptrických brýlí Esprit pro ženy se pohybují od tlumené antracitové a hnědé, přes výrazné černé či červené, až po ostře černé v kombinaci s malinově-červenými straničkami nebo tmavě zelené kombinované  s mořskou zelení.

Dioptrické brýle Esprit pro moderní muže

Extrémně lehké dioptrické brýle Esprit z materiálu ULTEM, který umožňuje snížit váhu brýlových obrub na pouhých 10 gramů a dělá materiál brýlí odolnější a pevnější, nabízí mužům Hi-Tech technologie. Sportovní look a přírodní barevné tóny s ozdobným cvočkováním nebo speciálními laserovými vzory, které na pohled i na dotek připomínají dřevo či kámen a různé perforace přední části obrub umocňují mužnou vizáž.

Barvy dioptrických brýlí Esprit pro muže jsou ve klasickém provedení např. námořnická modrá, olivová nebo klasická hnědá, moderní mladí muži mohou sáhnout po různých netradičních barvách či 3D plastickém vzorku inspirovaném tkaninou či přírodou.

Oční optika Beroun nabízí dioptrické brýle Esprit v široké kolekci

Toužíte-li po dobré značce, která garantuje kvalitu i originální image dioptrických brýlí, prohlédněte si značkové dioptrické brýle Esprit v jedné z našich poboček. V nabídce máme různé typy z kolekce brýlí této módní značky. V rámci zákaznického servisu Vám také zdarma odborně změříme zrak (měření zraku), doporučíme Vám nejvhodnější řešení vzhledem k Vaší oční vadě, poskytneme odborné poradenství při výběru vhodných skel a pomůžeme Vám s výběrem vhodných dioptrických brýlí Esprit k Vašemu typu obličeje.

Na každé pobočce Oční optiky Beroun máme k dispozici moderní přístroje a vybavení, čekají zde na Vás profesionálové, kteří se Vám budou ochotně budou ochotně věnovat. Máme Více než 20 let zkušeností v oboru a naše vysoká erudovanost zaručuje Vaší maximální spokojenost se zvoleným řešením.

Dioptrické brýle Esprit i jiné, neznačkové a levné dioptrické brýle dokážeme zpravidla zhotovit do 24 hod a naši zákazníci u nás získávají různé výhody: věrnostní program, pouzdro a utěrku na čištění k brýlím zdarma. Při úhradě dioptrických brýlí akceptujeme různé poukázky a šeky, lze u nás platit  i kartou.