Sluneční klip na dioptrické brýle

Sluneční klip na dioptrické brýle
Sluneční klip na dioptrické brýle 1
Sluneční klip na dioptrické brýle 2
Sluneční klip na dioptrické brýle 3
Sluneční klip na dioptrické brýle 4
Sluneční klip na dioptrické brýle 5
Sluneční klip na dioptrické brýle 6
Sluneční klip na dioptrické brýle 7
Sluneční klip na dioptrické brýle 8
Sluneční klip na dioptrické brýle 9

Sluneční klip na dioptrické brýle je skvělou vychytávkou

Oko je velmi citlivý orgán, a jeho ochrana před UV zářením je proto velmi důležitá. Přílišné vystavení očí UV záření může vést k řadě komplikací, například k zánětu rohovky nebo spojivek, ale i závažnějším problémům, jejichž důsledkem bývá v nejhorších případech i trvalé poškození zraku. Možností, jak dobře vidět a zároveň poskytnout svému zraku kvalitní ochranu před UV zářením, existuje hned několik. V první řadě jsou to jistě sluneční dioptrické brýle, ale pokud si je z nějakého důvodu nechcete pořizovat, můžete použít sluneční klip na dioptrické brýle, který dokáže výborně zkombinovat nutnost dioptrické korekce s výhodami slunečních brýlí.

Sluneční klip na dioptrické brýle z nabídky Oční optiky Beroun výborně ochrání  Váš zrak, budete ho mít vždy při sobě, díky snadnému uchycení ho budete moct velmi rychle použít a přesto vaše stávající dioptrické brýle nijak mechanicky neponičí.

Sluneční klip na dioptrické brýle - zkombinujte dioptrie s výhodami slunečních brýlí!

Potřebujete korekci zraku a nechcete si pořizovat sluneční dioptrické brýle? Speciální sluneční klip na dioptrické brýle je velice praktická pomůcka, která vám pomůže velmi snadno a efektivně ochránit Váš zrak. Sluneční klip na dioptrické brýle se pomocí kolíčkového úchytu předsadí a upevní na dioptrické brýle. Klip je možné upravit podle tvaru a velikosti vašich obrouček.

Velkou výhodou slunečního klipu na dioptrické brýle je nejen jeho nízká cena pořizovací cena, ale zejména možnost jeho použití pro vícero brýlí. Sluneční klip je možné si také objednat si přímo ke konkrétnímu modelu dioptrických brýlí. 

Sluneční klip na dioptrické brýle - aby Vás zrak neopustil

Dlouhodobé vystavení nechráněných očí UV záření může poškodit povrch oka a jeho vnitřní struktury. Přečtěte si několik faktů, proč si pro ochranu svého zraku pořídit sluneční klip na dioptrické brýle:

 • UV záření se skládá ze tří složek, které mohou mít škodlivý vliv nejen na pokožku, ale i na oči
 • Negativní účinky UV záření na oči se časově kumulují. Oči mají dobrou paměť a čím déle jsou vystavovány škodlivému UV záření, tím větší je riziko vzniku očních onemocnění.
 • Oční čočka nemá schopnost regenerace. Pokud si poškodíte tkáň oka, negativní změny jsou již nevratné.
 • Více než 90% UV záření proniká lehkou oblačností
 • Čistý sníh odráží až 80% UV záření

Sluneční klip na dioptrické brýle – výhody použití

 • nejjednodušší a nejlevnější alternativa sluneční dioptrických brýlí
 • velmi jednoduché a pohodlné vyklápění
 • možnost připevnění na jakékoliv dioptrické brýle
 • 100% UV filtr (UV 400), ochrana UVA, UVB
 • sluneční klip na dioptrické brýle prokazatelně snižuje únavu očí
 • výběr ze 3 barevných variant sluneční čočky – hnědá, zelená, šedá
 • výběr 2 velikostí – L (pro hlubší brýle), S (pro úzké brýle)
 • v polarizační variantě minimalizuje odlesky vodorovných ploch (hladiny vody, vozovky, odlesky od ostatních vozů i odraz palubní desky na čelním skle auta) a je vhodný i pro řízení v noci, v dešti nebo v mlze

Sluneční klip na dioptrické brýle z Oční optiky Beroun

Nosíte-li dioptrické brýle a hledáte na ně kvalitní sluneční klip, navštivte jednu z našich poboček. V každé z nich se Vám ochotně budou ochotně věnovat naši odborníci! Máme Více než 20 let zkušeností a naše vysoká erudovanost zaručuje Vaší maximální spokojenost se zvoleným řešením.

Nabízíme špičkový servis na té nejvyšší úrovni, dioptrické brýle dokážeme obvykle zhotovit do 24 hod a naši zákazníci mají různé výhody, např. věrnostní program, pouzdro a utěrku na čištění k brýlím zdarma.

Oční optika Beroun Vám nabízí i měření zraku.

Sluneční klip na dioptrické brýle - mohlo by Vás také zajímat