Garážová vrata

Garážová vrata 1
Garážová vrata 2
Garážová vrata 3
Garážová vrata 4
Garážová vrata 5
Garážová vrata 6
Garážová vrata 7
Garážová vrata 8
Garážová vrata 9

Garážová vrata, ploty a vjezdové brány od firmy Urban BVP doporučujeme

Urban BVP je firma, která vám dodá produkty jako jsou garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Díky mnohaleté praxi, kvalifikovaným zaměstnancům a spolehlivým dodavatelům je instalace garážových vrat, ale i montáž a výroba na vysoké úrovni. Společnost pracuje rychle, plní termíny a navíc vše je provedeno velmi kvalitně bez nutnosti reklamací či oprav. Materiály na garážová vrata firma odebírá jen od ověřených dodavatelů, se kterými spolupracuje mnoho let. 

Garážová vrata - rozdělení

Urban BVP vám ráda při výběru garážových vrat pomůže. Kontaktujte společnost a vybraný technik se přijede osobně podívat a celou situaci zhodnotí přímo u vás. Navrhne ideální řešení přímo pro vaší garáž. 

Sekční garážová vrata

Garážová vrata sekční jsou velmi oblíbená. Hlavní výhodou těchto vrat je jejich cena a hezký moderní vzhled. Sekční garážová vrata zároveň šetří místo v garáži, protože při otevírání zajíždějí pod strop. Pojistka proti náhlému uvolnění zabezpečuje vás i váš vůz, nehrozí tedy žádná nehoda. Tyto garážová vrata nepotřebují úpravu terénu před vaší garáží, protože otevírání je svislé. 

Garážová vrata dvoukřídlá

Pokud hledáte nejlevnější variantu garážových vrat, tak objednejte u firmy Urban BVP garážová vrata dvoukřídlá. Tyto vrata jsou prostě klasikou a jinak tomu už asi nebude. Garážová vrata dvoukřídlé mají jednu nevýhodu a tou je nutnost volného prostoru před garáží. Nicméně na druhou stranu vám nezaberou žádné místo v garáži a to ani u stropu.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata jsou praktické a ze všech typů šetří nejvíce místa. Díky tomu, že rolovací garážová vrata jsou tvořena z několika částí, tak se zarolují u stropu a v  přední části garáže. Firma Urban BVP nabízí možnost objednávky na míru s kvalitním dodáním i instalací. Rolovací garážová vrata jsou hlučnější, ale velmi snadné na údržbu, ovládání i manipulaci a zjišťují velmi dlouhou životnost.

Výklopná garážová vrata

Jeden z typů garážových vrat s otevíráním pod strop jsou výklopná garážová vrata. Dají se pořídit ve variantě manuální nebo elektrické. Ovládání je velmi jednoduché a vrata nezabírají místo v garáži. Výklopná garážová vrata se montují za otvor garáže nebo přímo do něj. Pevnost a stabilitu vrat zajišťuje konstrukce z ocelových pozinkovaných profilů a výplň z ocelových trapézových plechů.  

Garážová vrata s dveřmi

Velmi praktické a úsporné řešení jsou garážová vrata s dveřmi. Urban BVP se specializuje na výrobu těchto vrat a dodává je v mnoha barevných variantách na míru zhotovené. Dveře vrat zajistí nízký únik tepla, úsporu energie a zároveň komfort pro klienta. Detektor dveří je instalován pro bezpečnost, aby se vrata při otevřených dveřích neotevřela. Vstupní dveře lze instalovat do výklopných a sekčních garážových vrat. 

Firma Urban BVP má vlastní personál

Firma Urban BVP zajišťuje veškerou práci výhradně svými zaměstnanci. Personál je neustále proškolován a veden k vysoké odbornosti pro výrobu a instalaci garážových vrat, vjezdových bran, pohonů pro brány, plotů, roletových mříží, markýz, předokenních rolet, závor nebo parkovacích systémů. To je hlavním důvodem, proč se na firmu Urban BVP můžete spolehnout.