Dioptrické brýle na čtení

Dioptrické brýle na čtení
Dioptrické brýle na čtení 1
Dioptrické brýle na čtení 2
Dioptrické brýle na čtení 3
Dioptrické brýle na čtení 4
Dioptrické brýle na čtení 5
Dioptrické brýle na čtení 6
Dioptrické brýle na čtení 7
Dioptrické brýle na čtení 8
Dioptrické brýle na čtení 9

Máte problémy se zrakem? Potřebujete dioptrické brýle na dálku nebo na čtení?

Rádi by jste viděli do dálky lépe, takže hledáte elegantní brýle na dálku? Předepsal Vám oční lékař dioptrické brýle na čtení? Pokud se chcete vyhnout zbytečným problémům se správným viděním nebo námaze očí a únavě, je pomoc jednoduchá. Navštivte naší Oční optiku Beroun. Nechte si zde změřit zrak a navrhnout optimální řešení vzhledem k Vaší oční vadě.

Pomůžeme Vám vybrat vhodné dioptrické brýle na dálku, dioptrické brýle na čtení, popřípadě na počítač. V široké nabídce dioptrických brýlí, které u nás najdete si jistě vybere každý. Jsme připraveni Vám doporučit vhodný typ skel, vybrat obroučky na dioptrické brýle, které skvěle doplní Váš vzhled a zodpovědět na všechny Vaše otázky. Oční optika Beroun je tu pro Vás, můžete nám důvěřovat!

Dioptrické brýle na dálku, dioptrické brýle na čtení - korigovatelné vady zraku

Správná korekce oční vady vždy vyžaduje dioptrické brýle na míru. V případě dalekozrakosti brýle na čtení a v opačném případě, tedy krátkozrakosti brýle na dálku. Správnou dioptrickou korekcí můžete předejít bolestem hlavy, slzení očí, pomůže i proti vráskám kolem očí. U nás najdete dioptrické brýle na dálku i dioptrické brýle na čtení, díky kterým budete dobře vidět i dobře vypadat!

Dioptrické brýle na dálku, dioptrické brýle na čtení - krátkozrakost – myopie

Krátkozrakost korigují dioptrické brýle na dálku s čočkou rozptylkou. Hlavním projevem této vady je špatná viditelnost na vzdálené předměty.

Dioptrické brýle na dálku, dioptrické brýle na čtení - dalekozrakost – hypermetropie

Dalekozrakost napravují dioptrické brýle na čtení se spojnou čočkou. Jejím projevem je špatná viditelnost na blízko umístěné předměty.

Dioptrické brýle na dálku, dioptrické brýle na čtení vetchozrakost – presbyopie

Vada se objevuje téměř u každého člověka ve vyšším věku jako projev přirozené stárnutí oční čočky. První příznaky se objevují přibližně kolem 45. roku věku. Multifokální dioptrické brýle, které se při této oční vadě používají více čoček s rozdílnou mohutností v jedné.

Dioptrické brýle na dálku, dioptrické brýle na čtení - astigmatismus 

Je refrakční oční vada (nepravidelné zakřivení rohovky), která způsobuje nepřesné zaostření světla na sítnici. Tuto oční vadu dokážou vyřešit dioptrické brýle s tzv. cylindrickými nebo torickými čočkami.

Dioptrické brýle na dálku i dioptrické brýle na čtení vybírejte v klidu a s rozvahou!

Před samotným výběrem správných dioptrických brýlí na dálku či na čtení je samozřejmě důležité vědět, pro jakou oční vadu, věkovou skupinu nebo do jakého prostředí dioptrické brýle vybíráte. Zda se jedná o stylové dioptrické brýle na dálku pro muže, elegantní dámské dioptrické brýle na čtení či odolné dioptrické brýle pro nejmenší. Proto, jak vybrat správné dioptrické brýle na dálku či dioptrické brýle na čtení je samozřejmě také důležitý tvar a velikost obličeje.

Dobré dioptrické brýle na dálku i dioptrické brýle na čtení Vám musí zajistit v první řadě dokonalé vidění. Měly by Vám však být také pohodlné i při dlouhodobém nošení a samozřejmostí je, že by se měly také k celkovému stylu Vaší osoby. Oční optika Beroun nabízí nepřeberné množství kvalitních dioptrických brýlí na dálku i na čtení s garantovaným servisem. Vše v nejrůznějších provedeních, v různých cenových hladinách a v souladu s českými a evropskými normami pro standardní nošení.

Dioptrické brýle na dálku, dioptrické brýle na čtení – zrak je nutné důkladně vyšetřit

Dioptrické brýle na dálku jsou určeny pro lidi, kteří trpí krátkozrakostí. Tyto dioptrické brýle, na rozdíl od dioptrických brýlí na čtení, tvoří důležitou součást image, jelikož je nutné v nich zpravidla chodit trvale po celý den. Dioptrické brýle na čtení jsou předepisovány tam, kde lidé trpí tím, že na dálku vidí dobře, ale potřebují je při čtení.

Pro správnou funkci dioptrických brýlí na dálku i na čtení je vždy potřebné začít nejdříve odborným měřením zraku. Odborné měření zraku a určení, zda potřebujete dioptrické brýle na dálku či dioptrické brýle na čtení, Vám snadno a rychle provedeme přímo u nás v Oční optice Beroun. Nebudete tedy muset zdlouhavě cestovat mezi očním lékařem a oční optikou. Odborné měření zraku trvá, podle závažnosti oční vady někdy až 60 minut.

Jdou zkombinovat dioptrické brýle na dálku a dioptrické brýle na čtení?

Pokud potřebujete střídat dioptrické brýle na dálku a dioptrické brýle na čtení,mohou vaše problémy vyřešit bifokální nebo multifokální brýlové čočky. Bifokální brýle obsahují dílek do blízka v dolní části brýlové čočky a v horní části dílek pro vidění do dálky. S těmito brýlemi tak vidíte dobře do dálky a do blízka. Nevýhodou je, že dochází ke skoku obrazu při přechodu dívání z dálky do blízka a nejsou estetické, protože část čočky do blízka je vidět.

Mnohem elegantnější řešením jsou multifokální brýlové čočky, které nemají žádný předěl, dioptrie postupně přechází z dálky do blízka a nechybí ani střední vzdálenost. Jedinou nevýhodou multifokálních brýlí je fakt, že se s nimi zákazníci musejí naučit dívat, což zpravidla trvá cca 14 dnů tréninku.

Dioptrické brýle na dálku i na čtení – v Oční optice Beroun Vám nabídneme oboje

V Oční Optice Beroun Vám v závislosti na Vaší oční vadě můžeme nabídnout širokou škálu dioptrických brýlí na dálku i dioptrických brýlí na čtení všech cenových kategorií, v různých typech brýlových obrub. Najdete u nás i sluneční dioptrické brýle, brýle se samozabarvovacími skly, sportovní dioptrické brýle či dioptrické brýle pro nejmenší děti.  Použité brýlové čočky mohou být z různých materiálů a mohou mít různé povrchové úpravy (např. antireflexní úprava, hydrofobní úprava nebo tvrzení).

Nenároční zákazníci u nás naleznou praktické funkční dioptrické brýle v dostupné cenové hladině. Náročnějším zákazníkům nabídneme dioptrické brýle zohledňující nejnovější módní trendy s použitím nejvyspělejších technologií.