Marmoleum Praha

Marmoleum Praha
Marmoleum Praha 1
Marmoleum Praha 2
Marmoleum Praha 3
Marmoleum Praha 4
Marmoleum Praha 5
Marmoleum Praha 6

Společnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum za skvělou cenu. Rovněž v jejich nabídce můžete spatřit i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Nejenže je marmoleum ekologicky vyráběno, ale také i jeho likvidace je vůči životnímu prostředí zcela nezávadná. Marmoleum lze spálit aniž by zatížilo přírodu či ho lze jednoduše vyhodit na kompost, kde se bez problémů rozloží.

Podlaha z marmolea má skvělé vlastnosti. Je vždy teplá, příjemná na dotek, má antibakteriální vlastnosti, je antistatická, což znamená, že nepřitahuje prach a z toho důvodu je vhodná pro alergiky i astmatiky. Je odolná vůči vlhkosti i vodě a lze ho použít na podlahové topení. 

Marmoleum – proč si ho pořídit?

 • marmoleum je stoprocentně přírodní materiál
 • jeho životnost je 30 – 50 let
 • je tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje množení bakterií
 • výborně hlukově i tepelně izoluje
 • je přirozeně antistatické a vhodné pro alergiky i astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • lze ho instalovat i na podlahové topení
 • je vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • je 100% biologicky rozložitelné
 • snadno se udržuje
 • při pokládce vytváří téměř neviditelné spoje

Marmoleum - v jaké barevné nabídce a vzorech lze koupit?

Marmoleum nabízí široké možnosti kombinací díky různým barevným dekorům. Máte možnost vybírat syté, zářivé, jemné, mramorové i neutrální barevné odstíny. Marmoleum se skládá z několika řad a může Vám nabídnout více než 160 barev. K tomu ještě výrobci nabízejí možnost zadat si barvu takzvaně na míru a výrobce vám poté zhotoví barvu podle vašeho přání. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření používaných při výrobě marmolea zůstávají barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum můžete vzájemně kombinovat jak je libo. Lze tak tedy vytvořit různé podlahové vzory, obrazce nebo variace podle vašich návrhů a fantazie. Vaše přírodní podlaha tak bude vypadat přesně jak vy chcete a zároveň bude v souladu s moderními trendy bydlení a interiérového designu. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha umí marmoleum perfektně kombinovat a vytvoří Vám podlahu, jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum pokládka

Marmoleum se vyrábí buď v pásech, čtvercích nebo je dostupné v lamelách (marmoleum click). Pro pokládku této krytiny je vždy nutné mít kvalitně připravený podklad, který musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý, pokud možno vystěrkovaný. Marmoleum je přírodní materiál a má řadu specifických vlastností. Pro maximální využití vlastností marmolea doporučujeme vždy nechat pokládku odborné firmě. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, využijí všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládkou.

Pokládka marmolea provedená podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. vás nikdy nezklame. Pokládka proběhne s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové umí marmoleum položit tak, abyste byli na 100% spokojeni. Disponujeme nejen vlastními proškolenými pracovníky, ale samozřejmě také veškerou technikou potřebnou pro pokládku marmolea.