Pouzdro na brýle

Pouzdro na brýle
Pouzdro na brýle 1
Pouzdro na brýle 2
Pouzdro na brýle 3
Pouzdro na brýle 4
Pouzdro na brýle 5
Pouzdro na brýle 6
Pouzdro na brýle 7

Aby Vaše brýle vypadaly stále jako nové, musíte k nim mít kvalitní pouzdro na brýle!

Zrak je nejdůležitějším lidským smyslem a péče o něj hraje v životě každého z nás velkou roli. Brýle si pořizujeme hlavně proto, abychom lépe viděli nebo chránili svůj zrak před slunečními paprsky, ale mnozí lidé si brýlemi dotvářejí svou osobnost a styl.

Každé brýle, dioptrické či sluneční, potřebují, abyste se o ně správně starali. Jakým způsobem udržet svoje brýle stále jako nové? Kromě pravidelného čištění a šetrného zacházení si k brýlím musíte pořídit také kvalitní, správně velké, praktické a funkční pouzdro na brýle, do kterého budete svoje brýle pečlivě ukládat.

Pouzdro na brýle je neodmyslitelným doplňkem pro všechny, kteří jsou majitelem nejen dioptrických brýlí. V pevném pouzdře budou Vaše brýle chráněny kdykoli je odložíte. Nejen že budou chráněny před rozbitím v případě pádu, ale například v kabelce nebo brašně proti odření a jiným vlivům.

Pro jaké typy brýlí máme v Oční optice Beroun pouzdro na brýle?

Pro elegantní a praktické pouzdro na brýle si přijďte do Oční optiky Beroun

Každé brýle jsou křehké a musíme se je pečlivě opatrovat. Sháníte-li kvalitní pouzdro na brýle, zamiřte do Oční optiky Beroun. Prodej brýlových pouzder na našich provozovnách každoročně roste a tak také nabídku pouzder na brýle stále rozšiřujeme.

Mezi ostatními doplňky najdete v našich provozovnách moderní pouzdro na brýle v bohaté nabídce, z různých materiálů, v různém barevném provedení a různém cenovém rozpětí. Ačkoli se to nezdá, také pouzdro na brýle může mít stylový design, který je praktický a zároveň elegantní.

Vybrat si u nás můžete např. pevné pouzdro na brýle, látkové pouzdro na brýle, plastové pouzdro na brýle, kožené či kovové pouzdro na brýle; pérové, patentové, magnetické či zipové pouzdro na brýle atd. Přijďte se do Oční optiky Beroun sami přesvědčit a vyberte si pouzdro na brýle, které splní všechny vaše požadavky a udělá Vám radost!

Správná péče o brýle, to není jen pouzdro na brýle

Brýle jsou nejen důležitým pomocníkem, ale mnohdy také nemalou investicí. Každé brýle vyžadují správnou péči. Díky pravidelné péči výrazně prodloužíme jejich životnost, je třeba ovšem dodržovat základní zásady péče o brýle.

Jak správně pečovat o své dioptrické brýle, aby vám skla i obroučky vydržely co nejdéle jako nové?

  1. Dioptrické brýle čistěte zásadně opláchnutím vlažnou vodou a doleštěním jemným hadříkem nebo mikrovláknem. Při čištění nepoužívejte chemikálie typu aceton, líh apod.
  2. Když brýle nenosíte, vždy pro jejich uschování používejte speciální pouzdro na brýle! Jednak se tak vyvarujete mechanickému poškození brýlí a navíc i jejich případné ztrátě. Když budete brýle nosit v kabelce nebo kapse s ostatními věcmi, velmi snadno je někde zapomenete nebo dokonce rozsednete.
  3. Brýle vždy sundávejte a nandávejte oběma rukama, nikoli za jednu stranici. Vyvarujete se pokřivení obruby a následnému poškození. Stranice by se mohla vylomit nebo brýle ohnout v nosníku.
  4. Nikdy brýle nepokládejte na skla, vyvarujete se poškrábání skel. Nenechávejte je na místech s vyšší teplotou např. na palubní desce auta.
  5. Dioptrické brýle nechávejte u nás pravidelně kontrolovat pro případné dotažení šroubků. Vyvarujete se tak situaci, kdy vám při uvolnění šroubků může vypadnout sklo a vy je ztratíte.
  6. Žádné úpravy brýlí neprovádějte sami, ale obraťte se na nás, vyvarujete se tak poškození mechanickou cestou a ztráty nároku na reklamaci.
  7. Na srovnání, zpevnění a vyčištění ultrazvukem si alespoň jednou za půl roku nebo v případě potřeby, dojděte do optiky – například do kterékoliv provozovny Oční optiky Beroun.

Oční optika Beroun  - pouzdro na brýle a kompletní služby v oboru

V Oční optice Beroun nabízíme Všem klientům nejen dioptrické a sluneční brýle, ale mnoho různých doplňků k brýlím, např. také praktické pouzdro na brýle. Mezi nabízenými pouzdry na brýle najde to svoje každý zákazník, ať už dává přednost módním trendům, shání designově nápadité pouzdro na brýle či patří mezi ty dříve narozené a dává přednost klasice.

V Oční optice Beroun jsou pro Vás kromě pouzder na brýle připraveny dioptrické brýle vysoké kvality, které se postarají o lepší zrak všem, kteří brýle potřebují. V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní dioptrické brýle světoznámých značek, jako např. Esprit, Ray Ban, Tommy Hilfiger či BOZ, ale také dioptrické brýle méně známých, cenově dostupnějších výrobců. Z naší nabídky si dokáže vybrat opravdu každý, ať už hledá značkové dioptrické brýle nenápadné, výrazné nebo trendy.

Jsme oční optika s několika pobočkami, jejíž prodej dioptrických brýlí má dvacetiletou tradici. Naše vysoká odbornost, profesionální přístup ke každému ze zákazníků, vysoká kvalita služeb a maximální spokojenost všech klientů je pro nás prioritou.

Kam si přijít pro kvalitní pouzdro na brýle? Do některé z poboček Oční optiky Beroun!

Pouzdro na brýle - mohlo by vás také zajímat