Moderní dioptrické brýle pro ženy

Moderní dioptrické brýle pro ženy
Moderní dioptrické brýle pro ženy 1
Moderní dioptrické brýle pro ženy 2
Moderní dioptrické brýle pro ženy 3
Moderní dioptrické brýle pro ženy 4
Moderní dioptrické brýle pro ženy 5
Moderní dioptrické brýle pro ženy 6
Moderní dioptrické brýle pro ženy 7
Moderní dioptrické brýle pro ženy 8
Moderní dioptrické brýle pro ženy 9

Moderní dioptrické brýle pro ženy mohou být skvělým módním doplňkem

Moderní dioptrické brýle pro ženy se mohou se stát součástí vašeho šatníku stejně jako kabelka či boty. V optice Beroun najdete dámské dioptrické brýle elegantní, stylové, značkové z kolekce např. Hugo Boss, Osmany Laffita, Esprit, Elle,Max Mara, RedBull, RayBan, Minima, Zenka atd. Využijte toho, že můžete nosit moderní dioptrické brýle pro ženy každý den a proměňte svůj drobný handicap v přednost.

Poradíme vám, jak vybrat moderní dioptrické brýle pro ženy podle tvaru obličeje

Vybrat vhodné moderní dioptrické brýle pro ženy není vůbec snadné. Kromě určení správných dioptrií a výběru vhodných dioptrických skel pro brýle, je potřeba si při výběru dámských dioptrických brýlí také uvědomit, že ne všechny brýle sluší každému typu obličeje. Ideální moderní dioptrické brýle pro ženy jsou takové, které budou ladit s tvarem obličeje, podtrhnou jeho přednosti a potlačí nedostatky.

Tvary obličeje pro výběr vhodných moderních dioptrických brýlí pro ženy:

Moderní dioptrické brýle pro ženy - kulaté – přibližně stejně široké jako vysoké

K tomuto typu se hodí moderní dioptrické brýle pro ženy hranatého tvaru s tenkými obroučkami, nejlépe maličko širší než je obličej.

Moderní dioptrické brýle pro ženy - oválné (podélné) – čelo a čelist téměř stejně široké, obličej je delší a užší

Pro tento tvar obličeje se hodí prakticky všechny typy dioptrických brýlí. Je ovšem dobré dbát na to, aby šířka obrub nebyla širší než obličej v linii očí.

Moderní dioptrické brýle pro ženy - hranaté – výrazné čelo a čelist

Pro hranatý obličej se hodí moderní dioptrické brýle pro ženy se zaoblenými hranami, oválné, kulaté nebo tzv. kočičí, které srovnají proporce obličeje.

Moderní dioptrické brýle pro ženy - srdcovité – čelo je široké, tvář se zužuje směrem dolů, brada je špičatá

Pro srdcovitý obličej je vhodné zvolit moderní dioptrické brýle pro ženy, které dokážou zjemnit rysy, např. kulaté, oválné nebo se zaoblenými hranami.

Moderní dioptrické brýle pro ženy - romboidní – čelo a čelist jsou úzké, výraznější jsou lícní kosti

Pro tento tvar se hodí moderní dioptrické brýle pro ženy jemně hranaté nebo oválné, které zjemní rysy tváře.

Moderní dioptrické brýle pro ženy dokážou udělat mladší

Ženy si velmi často myslí, že je dioptrické brýle zbytečně udělají starší, než ve skutečnosti jsou. Pokud si vyberete elegantní moderní dioptrické brýle pro ženy z nabídky Oční optiky Beroun, můžete takové myšlenky pustit z hlavy! U nás budete mít k dispozici mnoho různých typů moderních brýlí, takže pro Vás nebude problém mít několikery moderní dioptrické brýle ke kabelce, k botám, ke kostýmku, k večerním šatům, do divadla, do práce, na sport atd.

Moderní dioptrické brýle pro ženy se pro Vás mohou stát výrazným a nepřehlédnutelným šperkem. Mohou pro Vás být skvělým nástrojem, jak každý den překvapit a jak vypadat stále mladě a šik. Prohlédněte si naše moderní dioptrické brýle pro ženy a zvolte si přesně takové, ve kterých rozhodně nebudete působit usedle a staromódně.

Moderní dioptrické brýle pro ženy z Oční optiky Beroun podtrhnou Vaši krásu

Hledáte-li elegantní a moderní dioptrické brýle pro ženy, v Oční optice Beroun Vám nabídneme rozmanitý a široký výběr typů různých značek, od levných až po luxusní a designové. Všem našim zákazníkům nabízíme možnost zabroušení dioptrických skel na základě předpisu od očního lékaře nebo Vám profesionálně vyšetříme zrak přímo u nás.

Rádi Vám doporučíme správné řešení vzhledem k Vaší oční vadě a pomůžeme Vám s výběrem vhodných brýlových obrouček, tak aby seděly k vašemu stylu a obličeji. U nás získáte kvalitní a elegantní moderní dioptrické brýle pro ženy, které Vám budou slušet i správně sloužit dlouhé roky.

Jako oční optika Beroun Vám nabízíme i měření zraku

Moderní dioptrické brýle pro ženy - také by Vás mohlo zajímat