Vinylové podlahy

Vinylové podlahy
Vinylové podlahy 1
Vinylové podlahy 2
Vinylové podlahy 3
Vinylové podlahy 4
Vinylové podlahy 5
Vinylové podlahy 6
vinylová podlaha

Vinyl je fenoménem posledních let v oboru podlahářství. Jedná se o odolný a stálobarevný materiál, který je vhodný i pro pokládku na podlahové teplovodní topení. Vinylová podlaha je, díky technologii výroby a použitému materiálu, vhodná do všech typů interiérů. Zájemci o tento druh podlahy si mohou ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. vybrat z nepřeberného množství dřevěných, kamenných i abstraktních vzorů. Pokud je vinylová podlaha položena technologicky správně, jsou její lamely při běžném pohledu k nerozeznání od originálních přírodních materiálů.

Praktická a elegantní vinylová podlaha je jednou z nejžádanějších podlahových krytin současnosti pro byty i pro komerční prostory. Společnost Podlahy Praha s.r.o. se vždy snaží aktuálně reagovat na poptávku trhu v oblasti dodání a montáže podlahových krytin.V podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 Vám představí a nabídnou aktuální dekory krytin, z nichž vinylová podlaha zaujímá jedno z předních míst.

Vinylová podlaha - video

Vinylová podlaha je cenově zajímavá a univerzálně použitelná

Vinyl ve formátu povlakové podlahové krytiny není v oboru podlahářství žádnou novinkou. Tento materiál vždy byl, a pořád je, nejrozšířenější jako PVC podlahová krytina v rolích. V posledních letech se na našem trhu objevila homogenní i heterogenní vinylová podlaha v rolích a v lamelách, nebo jako vinylová podlaha plovoucí na HDF nosné desce nebo v celovinylovém formátu plovoucí podlahy.

Vinylové podlahy s pochozí povrchovou úpravou PUR jsou vysoce odolné

Vinylové podlahy jsou cenově dostupnější alternativou masivních dřevěných i přírodních kamenných podlah. Jedná se o podlahu s vysokou odolností, nenáročnou na údržbu, ale také příjemnou na dotek. Údržba, kterou vyžaduje vinylová podlaha lepená, je velmi snadná. Při dodržení doporučeného používání této podlahy se jedná o podlahu, která svému uživateli bude sloužit mnoho let.

Vinylové podlahy si své zastánce získávají především díky svým užitným vlastnostem. Vysoká odolnost i v silně namáhaných prostorách, zajímavý vzhled a odolnost proti vlhkosti, to jsou jedny z mnoha předností této podlahoviny. Vinylové podlahy jsou praktické, odolné a jsou zpracovány do takové podoby, že si získává stále více příznivců. Na dotek je měkčí a teplejší než dlažba, laminátová podlaha nebo kámen. V porovnání s nimi nemá v odolnosti proti vlhkosti konkurenci. V nabídce širokého spektra dekorů je vinylová podlaha lepená zcela bezkonkurenční.

Vinylové podlahy - výhody

 • Cenová dostupnost
 • Odolnost proti vlhkosti
 • Možnost výběru vzoru přírodních materiál, barev a abstraktních dekorů
 • Široká nabídka rozměrů podlahových dílců
 • Volba možnosti směru pokládky a kombinace lamel
 • Vhodná pro instalaci na teplovodní podlahové topení
 • Zdravotní nezávadnost
 • Snadná údržba

Vinylové podlahy - skladba lamel

 • PUR ochranná vrstva
 • Nášlapná vrstva
 • Dekorační vrstva
 • U některých výrobků skelné rouno
 • Podkladní vrstva
 • Spodní vrstva

Vinylová podlaha – možnosti pokládky

Pokládka vinylové podlahy vždy vyžaduje montáž celoplošným lepením k rovnému, pevnému a suchému podkladu. Jedná se o několik milimetrů silnou podlahovou krytinu, proto je technologicky správná příprava podkladu nezbytností. Vhodným podkladem jsou přebroušené samonivelační stěrky, nebo pevný, rovný podklad z konstrukčních desek, jejichž spoje a přichycení vruty k podkladu je nutno přetmelit a přebrousit. Pokládka vinylových podlah musí být vždy montována k podkladu speciálním lepidlem, určeným pro tyto podlahové krytiny.

Vinylová podlaha je:

 • nabízena ve formátu rolí nebo lamel různých rozměrů
 • cenově zajímavější než podlahy z přírodních materiálů
 • instalována celoplošným lepením k podkladu
 • vyrobena pro pokládku na teplovodní podlahové vytápění
 • opatřena odolnou povrchovou úpravou PUR
 • dodávána v široké nabídce dekorů dřeva, kamene nebo abstraktních vzorů
 • snadno udržovatelná

Vinylová podlaha lepená drží krok s trendy a zároveň ctí tradice

V nabídce společnosti Podlahy Praha, s.r.o. jsou vinylové podlahy od několika výrobců.

 • Tradiční, ryze česká, vinylová podlaha lepená, je nabízena v obchodní řadě Thermofix, kterou dodáváme v provedení tloušťky lamel 2,0 mm pro bytové použití a 2,5 mm pro komerční prostory.
 • Dalšími variantami je vinylová podlaha lepená pro bytové prostory Amtico First, Floor Forever, Vepo, Podium Pro 30 a další. Pro komerční prostory dokážeme nabídnout Amtico Spacia, některé z řad Floor Forever a ECO55.
 • Vinylová podlaha lepená v rolích je další vhodnou variantou, kterou Vám dokáží nabídnout. I zde dodávají tradiční české i zahraniční výrobky. Většinu z námi nabízených krytin si můžete v podlahovém studiu Podlahy Praha, s.r.o. prohlédnout na vzorcích.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. se zabývá prodejem a instalací většiny typů podlahovin. Vinylová podlaha lepená i její plovoucí varianty jsou jen jednou z oblastí nabídky. Dodáváme také další podlahové krytiny, případně řešíme renovace stávajících podlah. Ke všem námi nabízeným podlahám krytinám, i k těm renovovaným, umíme vybrat a dodat vhodné doplňky, kterými jsou soklové a přechodové lišty, schodové hrany, podložky, atd.

Nabízíme kompletní servis, který vinylová podlaha vyžaduje

Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. se Vám v podlahovém studiu Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice budou věnovat s co největší péčí. Vyslechnou Váš požadavek, zhodnotí Vaši poptávku a pokusí se pro Vás nalézt co nejzajímavější variantu pro dodání a montáži Vaší nové podlahy, nebo pro požadavek na renovaci Vaší stávající pochozí krytiny. Zaručujeme seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň realizovaných prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Vinylové podlahy - ostatní nabídka od Podlahy Praha

Mezi nejprodávanější podlahové krytiny, které společnost Podlahy Praha nabízí patří určitě zmiňované vinylové podlahy a na oblibě získává i marmoleum. O marmolue se více informací dočtete na webu marmoleum Praha. Pokud jde o podlahy do exteríéru, tak zde jasně převládají dřevěné terasy. Firma také nabízí i služby, kde se především specializuje na broušení parket a kompletní renovace parket. Na téma renovace podlah pro vás vytvořili i speciální web renovace podlah Praha, kde taktéž naleznete stránky renovace parket Praha a broušení parket Praha. Revitalizovat se dá i zmiňovaná dřevěná terasa