Karavany Praha

Karavany Praha
Karavany Praha 1
Karavany Praha 2
Karavany Praha 3
Karavany Praha 4
Karavany Praha 5
Karavany Praha 6
Karavany Praha 8
Karavany Praha 9

Jestli by vás zajímal moderní a komfortní způsob cestování během dovolené, tak pro vás máme zajímavý tip. Společnost Karavany Praha dlouhodobě působí na trhu a nabízí skvělé služby. Pokud máte zájem o pronájem obytného vozu, tak vám veškeré potřebné informace poskytne jejich půjčovna obytných aut. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u nich zajištěno online rezervačním systémem, který vám ukaže kdy a jaké vozy jsou volné.

Kontaktujte společnost Karavany Praha

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz


Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Karavany Praha – trendy

Karavany a způsob cestování, který nabízí se v poslední době těší větší a větší oblibě. Lidí čím dál více chtějí jet na dovolenou a využit obytné karavany či obytné vozy. Tyto vozy však nejsou levnou záježitostí a ne každý by si je mohl dovolit. Proto zde je firma jako právě Karavany Praha, která vám nabízí nové karavany k zapůjčení. Díky tomu si dovolenou s obytným vozem může dovolit téměř každý. Navíc vám od klasické dovolené odpadnou náklady na ubytování a cestu. Repsektive je máte již zahrnuty ve formě karavanu.

Další velkou výhodou karavanu je, že máte na své dovolené až neomezenou svobodu. Máte možnost si naplánovat svou vlastní cestu dle libosti, ale na rozdíl od klasických pevně naplánovaných dovolených své plány můžete kdykoliv změnit, aniž byste byli vázání rezervací v hotelu. Karavany Praha a jejich půjčovna karavanů vám poskytne vše co budete potřebovat.

Obytné vozy – profesionální přístup

Jak jsme již psali výše, tak díky firmě Karavany Praha a jiným půjčovnám karavanu nemusíte být nutně milionář, abyste mohli vyrazit na dovolenou s luxusním karavanem. Půjčovna karavanů, kterou vám doporučujeme, vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům a vždy vám zde ochotně zodpoví všechny vaše dotazy a poradí například i takové věci, jako které kempy pro karavany jsou nejlepší nebo jiná místa na parkování karavanu.

Samotné půjčení karavanu, stejně jako následná cesta s nimi,  je zcela jednoduchá, rychlá a bezstarostná. Vozy jsou havirijně pojištěny a tak můžete zachovat pocit klidu a plně se věnovat rodinné dovolené.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí pro karavany a turisty. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit a jistě vám předají cenné tipy.

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré podrobné informace o jejich současné nabídce naleznete na jejich webové stránce. . Podívejte se tedy na jejich webu do sekce nabídka nebo rezervace a ihned uvidíte veškeré podrobnosti o dostupnosti jednotlivých karavnů.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na webových stránkách firmy Karavany Praha najdete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Karavany Praha vám bezplatně zapůjčí:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Karavany Praha vám za příplatek mohou půjčit:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50